sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 18438 wyświetleń

19-latka zginęła na miejscu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Borzymy–Pisanica (gmina Kalinowo). Kierujący samochodem marki VW Golf z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi, po czym uderzył w drzewo.

W piątek (23 sierpnia) ok. godz. 21:40 policja została poinformowana o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Borzymy–Pisanica . Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki VW Golf, 20-letni mieszkaniec gminy Ełk, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo.

W wyniku zderzenia z drzewem śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu, 19-letnia mieszkanka powiatu ełckiego. Kierowca z obrażeniami klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśnią okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierujący VW był trzeźwy.

KPP Ełk

Komentarze (5)

gdyby zapięli pasy bezpieczeństwa, skutki byłyby łagodniejsze i być może dziewczyna by żyła

a gdzie jest napisane że nie mieli?

UKOCHANI ! W tym i innych tego typu bolesnych zdarzeniach losowych czy mamy ludzkie prawo definitywnie od razu kogoś np w tym przypadku kierowcę ostatecznie obwiniać,posądzać oraz oskarżać ! Raczej nie ! Pozostawmy to specjalistycznym ku temu służbom oraz nieomylnemu oraz sprawiedliwemu Bogu ! ON najlepiej wie jak i co było przyczyną tego wypadku oraz kto ponosi za to winę ! Ludzkie wyroki nie muszą być od razu wyrokami Bożymi ! Bardzo szkoda tej młodej dziewczyny ale i szkoda tego kierowcy , dla którego ten wypadek może stać przez całe życie w jego oczach oraz świadomości i pamięci ! Może negatywnie zaważyć oraz wpłynąć na jego dalsze życie . Nie osądzajmy jego jako zbrodniarza lub bandytę ! Zapewne on tego nie chciał ! Pomóżmy jemu a nade wszystko rodzinie tej dziewczyny przetrwać te najcięższe zapewne chwile w ich życiu . Nie mówmy do tragicznie zmarłej 19 latki - ŻEGNAJ LECZ DO ZOBACZENIA !.

Boże... Marta dlaczego ... ;(

Może chciała wyrwać się z samochodu i w wyniku szarpaniny wpadli na drzewo? Szkoda tak młodego życia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.