środa, 29 czerwca 2022

Sport

18 Półmaraton Mleczny

Coraz lepsze rezultaty uzyskują w tym sezonie zawodnicy Maratonki Grajewo. Procentuje dobrze przepracowana zima i regularne starty od początku roku. W 18 Półmaratonie Mlecznym w Korycinie, z udziałem bardzo dobrych zawodników z zagranicy i kraju, nie było co prawda czołowych miejsc ( za wyjątkiem Moniki Terebun, która zajęła wśród kobiet 4 miejsce 1.36.01), ale cieszą osiągnięte czasy. Osiągnięciu dobrych wyników nie przeszkodziła trudna, pofałdowana trasa ani padający deszcz.

 Karol Krzyżanowski pobił swój rekord życiowy, zajmując z czasem 1.15.28 dwunaste miejsce. Krzyś Drężek zajął 29 miejsce, również z rekordem życiowym (1.25.35). Zygmunt Staniszewski reprezentujący w tym biegu Unirol z dobrym czasem 1.28.48 przybiegł na 38 miejscu.
Za tydzień Maratonka zaprasza wszystkich chętnych do zmierzenia się z dystansem 8,5 km w Prostkach w XI Biegu Szlakiem Tatarskim w ramach Dni Prostek.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.