UWAGA

poniedziałek, 23 maja 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11153 wyświetleń

17-latka wypadła z balkonu

Nietrzeźwa 17-latka wyszła na balkon, aby przewietrzyć się, oparła się o barierkę, wychyliła się i wypadła  do przyblokowego ogródka. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń i nie było potrzeby jej hospitalizacji.

W nocy z soboty na niedzielę ełccy policjanci otrzymali zgłoszenie o nastolatce, która na jednym z ełckich osiedli wypadła z balkonu I piętra bloku mieszkalnego. Na miejscu w przyblokowym ogródku funkcjonariusze zastali leżącą dziewczynę, która była przytomna, ale też bardzo pobudzona, szarpała się i próbował uciekać.  Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście dziewczyna nie doznała żadnych obrażeń i nie było potrzeby jej hospitalizacji.

W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że 17-latka tego wieczoru wypiła 8 kieliszków wódki.

Policjanci sprawdzają teraz skąd nastolatka miała alkohol . O zaistniałej sytuacji zostanie również poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

KPP Ełk

 

Komentarze (9)

Za dużo było MARYCHY

sprawdza się powiedzenie, że kot i pijak zawsze spada na cztery łapy, tzn. ma szczęście

Hehe skąd nastolatka miała alkohol :D w tym kraju bardzo truuudnooo o alkohol ^^

Ciekawe czy złapała tego pokemona .....

No ciekawe skąd 17 latka mogła mieć alkohol :D

W tym wieku juz pijana. Do tego napasc na funkcjonariuszy. Dowalic tej patologii wyrok.

Łatwo oceniać innych ,ciekawa jestem czy pan był taki idealny.Ludzie to widzą innych ,ale swoich czynów to nie widzą.

PATI: ja sprobowalem alkoholu w wieku 23 lat. Powtarzam: Dowalic patologii. Im mniej ulomnych jednostek wsrod nas tym lepiej.

oj tam... młodzi nie byliście nigdy?
chodzące wzorce się znalazły, każdy robi dziwne rzeczy, nie raz głupie przyznam :) ale od tego jest młodość!

to lepiej jak stary koń się napali i gania za małolatami, albo jakaś podstarzała lapucerka się wystroi w mini i wytapetuje za trzy?

patrzcie co i kiedy wolno - ja np. :O ma swoje lata i wiem, że teraz to muszę dawać przykład dzieciom... i wnukom i nie wypada mi niektórych rzeczy, trzeba tłumaczyć młodym - a ja to wiesz tak i tak, ty tego broń boże nie rób :)!
i co, i tak robią, bo tak jest życie skonstruowane, nie ma mądrego, każdy musi na błędach się nauczyć, tylko im dobitniej powiesz tym mniej błędów popełni gówniarz jeden!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.