sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12512 wyświetleń

1,6‰ alkoholu w organizmie

Pijana spowodowała kolizję
Ponad  1,6 promil alkoholu w organizmie miała 29-latka, która spowodowała kolizję. Zatrzymali ją grajewscy policjanci. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj na trasie 65 na odcinku Popowo - Grajewo doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Mundurowi po przybyciu na miejsce ustalili, że kierująca fordem 29 -letni mieszkanka powiatu augustowskiego nie zachowała należytej odległości od pojazdu poprzedzającego. W wyniku tego uderzyła w ciężarówkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Okazało się, że  kobieta była w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz 29-latka za jazdę na "podwójnym gazie" odpowie przed sądem. Grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie także za spowodowanie kolizji i jazdę bez uprawnień. - KPP w Grajewie

Komentarze (4)

To była augustowianka ! ;)

Popowo - Grajewo to nie 65, tylko 61...

Brawo,kobietki pokazują teraz klasę....

sępik , xd szkoda że ty jej nie masz ;p

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.