Kultura i rozrywka

  • 12 komentarzy
  • 13345 wyświetleń

15-lecie Tamburmajorek

15-lecie Tamburmajorek

11 czerwca 2011
Odbył się koncert Jubileuszowy 15-lecia działalności artystycznej Zespołu Rewiowego „TAMBURMAJORKI”.

Sala widowiskowa MDK Grajewo.

Zespół ma na swoim koncie uczestnictwo oraz zdobyte nagrody na wielu regionalnych, ogólnopolskich oraz zagranicznych konkursach, przeglądach i festiwalach.

 

fot.e-Grajewo.pl

poniedziałek, 18 października 2021

Wielka Parada Branickich 2021

Komentarze (12)

JOASIU WIELKI SZACUN ZA TWOJĄ PRACĘ Z ZESPOŁEM ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA GRATULACJE ZA DOTYCHCZASOWE OSIĄGNIĘCIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Było super .!
Szkoda że starsze Tamburynki odchodzą ! :(
Dziękujemy za tak dobre przygotowanie do występu P.Szabat ! ; *

Pani Joasiu Kochamy Panią jest Pani najlepsza !

Wspaniale widowisko....Gratulacje dla utalentowanej pani Joanny Kochanskiej-Szabat. Na prawde jestem pelna podziwu. Zycze Pani jak i calemu zespolowi wiele sukcesow , wytrwalosci, samych radosnych dni. Zabraklo tam tylko Pana burmistrza Grajewa...Czyzby obojetna byla mu grajewska kultura????? Szkoda....

Przez 15 lat działalności powinny mieć ze 30 układów. Gratuluję wytrwałości w uczeniu nowych składów wciąż tego samego... Pewnie mój komentarz zostanie usunięty.

Wspaniału Jubileusz!
Oby nie ostatni!
Gratulacje Pani Joasiu!

lipa co roku to samo...

Urocze i przesympatyczne sa nasze grajewskie dziewczyny. Gratulacje dla prowadzącej zespól. Szkoda,że nie mozemy ich ogladac w TV a zasłuzyły na to by zaprezentowac swoj dorobek programie"Kawa czy herbata" a pozniej wyzej i wyzej. Powodzenia..

a gdzie Turniej Tańca?

PANI JOASIU CHYLĘ CZOŁO DLA PANI PRACY,ZAANGAŻOWANIA I SERCA DLA MŁODZIEŻY-OWACJE NA STOJĄCO-KONCERT 15-LECIA DZIAŁALNOŚCI ZESPOŁU"TAMBURMAJORKI" Z WIELKĄ KLASĄ.JESTEM PEŁNA PODZIWU.ŻYCZYMY WSZELKIEJ POMYLŚNOŚCI,SAMYCH SUKCESÓW I DALSZEJ SATYSFAKCJI Z UPRAWIANIA TEJ PIĘKNEJ SZTUKI JAKĄ JEST TANIEC.
.

Naprawdę jestem w zachwycie !!!!!!!!!!!!!!
Zdięcia SUPER !!!!!
OCZY CZERWONE
WSZYSTKO W PURPRZE , BRAK KOLORÓW , BRAK KONTRASTU , TWARZE UCIĘTE , W CIĘCIU FOTO WIDAĆ ---NIEUDOLNOŚĆ FOTOGRAFA !!!! JAK TO WIDAĆ--- ZNAKOMITA FACHOWOŚĆ CAŁKOWITA NIEUDOLNOŚĆ --- CZYM TO ROBIONO TE FOTKI --KOMÓRKĄ --I TO JEST NASZE - GRAJEWO ALBO TO JEST NASZA ---- PRAWDA O NAS ---- moja skromna propozycja --- jeśli coś się wysyła w Świat czy -foto czy inne media -- to zróbta to skromnie -- ALE SOLIDNIE !!!!! ---- A NIE BAZIEWIE -- BO TO SZKODZI NIE TYLKO -- WYKONAWCOM - ALE NAM GRAJEWIAKOM --- ANTONI

co roku to samo ciekawe ? w tym roku nasze dziewczyny przedstawiły wiele nowych układów nie byłeś to nie wiesz !!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.