Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11214 wyświetleń

1500 nielegalnych paczek


Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Grajewa, który samochodem marki Toyota Corolla  przewoził papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci w bagażniku auta znaleźli 1500 paczek nielegalnych papierosów. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnienie przestępstwa skarbowego może mu grozić kara 2 lat pozbawienia wolności oraz kara grzywny.

W niedzielę wieczorem (13 X) uwagę policjantów patrolujących teren miejscowości Prostki, zwrócił jadący samochód marki Toyota Corolla, który miał niesprawne światło mijania. Postanowili więc zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. W bagażniku auta mundurowi znaleźli 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci zabezpieczyli także od 38-latka pieniądze na poczet przyszłej kary. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnienie przestępstwa skarbowego może mu grozić kara 2 lat pozbawienia wolności i kara grzywny - informuje oficer prasowy KPP Ełk.


niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (8)

jak ładnie poukładane :)

dobrze brac sie za te fajki

to temu na grajewie fajek nie mają

clopak chcial zarobic ,a tu lipa.Nikogo nie okrad tylko tych co nas caly czas okradajo

Zatrzymali go na jego własne życzenie. Rutyniarz.

Gdyby tak jeszcze pozbyć się tych, którzy handlują przy starej targowicy. Często zasłaniają sobą widok na ulicę Zieloną. poza tym zagrożenie stwarzają zatrzymujące się samochody w celu dokonania transakcji.

nie mają co robić ... a jak skrzyżowanie zablokowane i korki po 2 km to zadnego nie ma tylko bokiem przejada i popatrzą . Skandal

eeeeeehhhh pewnie na rynku płaczą :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.