Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 12999 wyświetleń

15 lat bez nałogów

Grajewski KLUB "ZDROWIE I TRZEWOŚĆ" rozpoczął swoją działalność 1 czerwca 1995 r. Jest to miejsce, w którym spotykają się niepijący alkoholicy, ich rodziny oraz sympatycy Klubu. Przychodzą tu w celach terapeutycznych i towarzyskich. W klubie często zawiązują się przyjaźnie, z których można czerpać siłę i pomoc w życiu w trzeźwości.
Osoba uzależniona przychodząc pierwszy raz do Klubu znajdzie tu zrozumienie i pomoc.

W klubie znajdą także pomoc osoby współuzależnione oraz ofiary przemocy w rodzinie w ramach Punktu Konsultacyjno - Informacyjnego w którym zajęcia prowadzą dwie terapeutki uzależnień, pedagog i psycholog.

Większość osób przychodzących do Klubu dużo wycierpiała, życie dało im solidnie "w kość", jednak dzięki Klubowi wiele zmieniło się na lepsze w ich życiu, tu nauczyli się funkcjonować bez alkoholu. W Klubie wszyscy traktują się wzajemnie jak partnerzy, a nie jak pacjenci.

Grajewski Klub "Zdrowie i Trzeźwość" jest miejscem dla wszystkich ludzi, którzy propagują zdrowy styl życia. Kierownikiem grajewskiej placówki jest Waldemar Wieczorek

 

fot. e-Grajewo.pl

 - zdjęcia - wieczór taneczny zorganizowany w Klubie Hades w Grajewie z okazji 15-lecia Klubu

 

"Zdrowie i Trzeźwość" - 14 lat - czytaj

 

 

Komentarze (1)

Gratulacje wszystkim ludziom:) szacunek dla nich.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.