Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12966 wyświetleń

12 osób w szpitalu

     KPP Ełk: 10 lutego br. rano doszło do dwóch zdarzeń w okolicy miejscowości Bajtkowo. W obu przypadkach samochody poruszające się nachylonym odcinkiem drogi, z powodu oblodzenia zsunęły się na przeciwległy pas ruchu. Po zderzeniu dwóch busów 12 osób trafiło do szpitala.

        Dzisiaj (10 II) przed godziną 7.00 oficer dyżurny został poinformowany o zdarzeniu, do którego doszło w okolicy miejscowości Bajtkowo gm. Ełk. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci ruchu drogowego. Ustalili oni, że doszło do zderzenia dwóch busów, tj. fiata ducato i volswagena, jadących z przeciwnych kierunków.  Gdy samochody znajdowały się na łuku drogi, na nachylonym odcinku jezdni jeden z nich z powodu śliskiej nawierzchni ześlizgnął się na przeciwległy pas ruchu i doszło do zderzenia czołowego. Samochodami łącznie poruszało się 14 osób. Po wypadku wszyscy byli przytomni, jednak 12 osób z różnymi obrażeniami trafiło do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci będą wyjaśniać wszystkie okoliczności zdarzenia.

        Po upływie godziny w tym samym miejscu doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem zderzyły się dwa samochody osobowe marki Toyota i Audi. Jeden z nich  widząc zablokowany pas ruchu z powodu wcześniejszego wypadku zatrzymał się a w tym czasie drugi, który chciał go ominąć, z powodu śliskiej nawierzchni zsunął się na niego i oba pojazdy zderzyły się bokami. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

 

 

Komentarze (1)

tak to jest jak GDDKiA śpi w nocy zamiast solić

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.