wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

11 zarzutów za kradzieże

11 zarzutów za kradzieże

Za szereg włamań odpowie 19 -letni mieszkaniec gm. Wydminy, który został zatrzymany przez ełckich policjantów. Mężczyzna na terenie powiatu ełckiego włamywał się do domków letniskowych i przyczep kempingowych. Jego łupem padało wszystko, co miało jakąkolwiek wartość, m.in. telewizor, radio, alkohol, wiatrówka czy meble. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Kryminalni z Ełku wyjaśnili sprawy kilkunastu kradzieży z włamaniem do przyczep kempingowych i domków letniskowych. Zatrzymany w tej sprawie 19 -letni mieszkaniec gm. Wydminy usłyszał w sumie 11 zarzutów.

Policjanci ustalili, że mężczyzna nocą jeździł samochodem po małych turystycznych miejscowościach w powiecie ełckim i włamywał się do domków wykorzystywanych sezonowo. 19-latek kradł wszystko, co przedstawiało jakąś wartość. Jego łupem padły m.in. telewizor, radio, wiatrówka, skóry, namioty, śpiwory, meble czy alkohol. Straty spowodowane przestępczą działalnością mężczyzny wynoszą około 22.000 złotych. Policjanci odzyskali większość skradzionych rzeczy. 

19-latek odpowie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. - KPP w Ełku 

 

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.