Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11769 wyświetleń

100 kierowców z kat.C

Gmina Grajewo złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji Projektu pn. „Kurs na prawo jazdy kat. C” do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego działanie 2.3 – Reorientacja zawodowa osób odchodzących z rolnictwa.

Projektem zostało objętych 100 osób.

Przeprowadzone zostało postępowanie przetargowe w trybie przetargu nieograniczonego, gdzie wykonawcą został Ośrodek Kształcenia Kierowców – Ludwik Jaczyński w Grajewie. Projekt realizowany jest w 4 etapach, po 25 osób. Każdy etap trwa średnio ok. 3 miesiące. Przewiduje się, iż zakończenie projektu nastąpi z dniem 30 kwietnia 2006 r.

Projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 117 500 zł, co stanowi całkowitą wartość Projektu i 100% kosztów kwalifikowalnych. Projekt przewiduje, iż na każdego uczestnika przypadnie po 1175 zł; w cenę kursu został wliczony kurs teoretyczny i praktyczny a także pierwszy egzamin.
GMINAGRAJEWO.PL

Komentarze (7)

Mam pytanie , czy prawdą jest że :kierowca z kat. b. może prowadzić ciągnik bez przyczepy np. z jakąś maszyną rolniczą typu brona kultywator itp.niech się wypowiedzą tylko ci co są w temacie , głupich żartów nie podzielam.

Czy tu nikt po polsku pisać nie umie? Odmiana nazwiska wójta wskazuje na to iż jest on kobietą!!!

Jeśli masz prawojazdy kat. B możesz poruszać się ciagnikiem. Możesz też mieć dołaczony do ciągnika pług, kultywator, a nawet przyczepkę, ale tylko jednoosiową !

do ,,ciekawski,, tak prawda ,,B,,uprwaniado kierowania cieganikiem z maszyna podwieszana lub przyczepka jednosiowa,na wiecej osi musisz zdac albo ,,T,, albo ,,CE,, masz ,,CE,,jezdzisz wszystkim co mozna procz autobusow dobra sprawa ci mowie trwa troche dlugo ale idzie zrobic ja mam 19 lat i od roku CE szczerze super sprawa.

jak c+e mozna zrobic od 21 lat chlopcze hehe dorba sciema polowa sukcesu nananan hahaha

o wybaczcie co do tego zmienily sie przepisy i moznaa zrobic od 18 chyba ;] ale majac kategorie c+e nie mzoesz jezdzic samochodem osobowym a tylko ciagnikiem zprzyczepa ;] i nie tylko jednoosiowom :] no a poza tym jak chcesz jezdzic osobowym musisz mic kategorie B i nie ma ze boli turururur

jak nie wiecie to nie piszcie dziwne ze jakos mialem 18 lat i nikt mi nie powiedzial ze nie moge robic CE,ani Jaczynski,ani w Wordzie w Lomzy,ani w Wydziale Komunikacji jak odbieralem, do ,,santaklaus,, powiedz ty mi jak mozesz zrobic C+E nie majac B ?? nikt ci takiego czegos nie pozwoli wiec nie mydl oczu nikomu,bo to sa czyste jaja to co napisales,przeszedlem przez te prawka to wam teraz udzielam informacji jak jest i nikt mi nie wcisnie kitu i nie podwazy tego bo poprostu juz to przechodzilem i wiem jak jest a jest nie latwo i nie tanio...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.