środa, 8 lutego 2023

Oferty i promocje

  • 2 komentarzy
  • 18283 wyświetleń

1% dla SWISON

S z a n o w n i    P a ń s t w o,

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Grajewie składają serdeczne podziękowania WSZYSTKIM PODATNIKOM – ludziom o szlachetnym sercu, którzy przekazali darowiznę z tytułu 1% podatku,  bądź chociażby przyczynili się do tego faktu.

P R O S I M Y    O    T E N    G E S T    R Ó W N I E Ż    W   T Y M    R O K U    ! 
 

Dziękujemy Państwu z całego serca za wsparcie i przede wszystkim, za ogromne zaufanie, które jest wyrazem uznania naszej działalności przez Podatników z naszego miasta Grajewa, a także z całej Polski.

Zapewniamy Państwa, że otrzymane środki przeznaczane są wyłącznie na realizację statutowych zadań Stowarzyszenia poprzez realną pomoc lokalnemu środowisku osób niepełnosprawnych.

Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, pożytku publicznego, działa społecznie od ponad 20 lat, dociera do osób będących w trudnej sytuacji życiowej, wymagających pomocy, dotkniętych problemem niepełnosprawności oraz zagrożonych wykluczeniem społecznym. Nie prowadzi działalności zarobkowej, utrzymuje się wyłącznie z darowizn, składek członkowskich, wpływów 1%, sponsorów oraz środków PFRON i funduszy celowych lokalnych samorządów. 

Główne działania Stowarzyszenia:

- prowadzi: od 2001 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Grajewie i Szczuczynie (od 1.01.2015) dla 60 podopiecznych z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności i zatrudnia 20 osób kadry;

- Punkt Informacji o Prawach i Uprawnieniach Obywatela; 

- Ośrodek Wsparcia Społecznego dla Osób  Niepełnosprawnych i ich Rodzin;

- włącza się  w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka";

- corocznie organizuje Festyny Integracyjne dla osób z powiatu grajewskiego między innymi "Żyjmy Razem";

- corocznie organizuje Przegląd Kolęd i Pastorałek dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z województwa podlaskiego oraz województw ościennych.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wtzgrajewo.pl profilu na facebook https://www.facebook.com/wtzgrajewo i zapoznania się z działalnością  Stowarzyszenia i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie.

Raz jeszcze dziękujemy serdecznie za okazane zaufanie, dzięki któremu Państwa pieniądze wspomagają nasz wysiłek. Liczymy też na Państwa życzliwość w kolejnych latach.Nr KRS 0000079288
Nr Konta Stowarzyszenia: 43 1020 1332 0000 1902 0636 2471
 

Dziękujemy!
Społeczność SWISON

 

Komentarze (2)

Szacuneczek moi drodzy trzymam za Was kciuki i macie mój 1 procent

Warto pomagać, zwłaszcza podopiecznym WTZ. Macie mój 1% i mojej rodziny

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.