wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11913 wyświetleń

1 700 paczek w audiBlisko dwa tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy zatrzymali monieccy policjanci w trakcie kontroli drogowej samochodu.

W miniony wtorek  (4 VI) około godziny 16.00 na trasie Poniklica – Nowiny Kasjerskie funkcjonariusze Referatu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zatrzymali do kontroli audi.

W trakcie sprawdzenia pojazdu mundurowi zauważyli w bagażniku foliowe worki, w których jak się okazało znajdowały się papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W bagażniku było 1700 paczek papierosów różnych marek bez akcyzy. Teraz 35 -letni kierujący, mieszkaniec gminy Czarna Białostocka za swoje postępowanie odpowie przed sądem - KWP Białystok

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (1)

tak wlasnie zlapac i do wiezienia tylko za to ze bogaci obce panstwo a do swojego nie wplywa.a gwalcicieli i prawdziwych przestepcow puscic bo przeciez sa mniej grozni.nie mam slow

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.