Nekrologi

Żył/a:
Zmarł/a:
Wyprowadzenie: 0000-00-00
Miejsce:

Daj Panie jego duszy wieczny odpoczynek a swiatlosc Twoja niech odbija sie w jego oczach . Kto Cie poznal, kochal. Kto Cie kochal , oplakuje.
Pan Bog zabiera czlowieka wtedy, gdy widzi ze zasluzyl sobie na niebo.

Odszedl wspaniały czlowie zawsze pomocny i uczynny dla innych miałam ten zaszczyt pracować z Nim Panie Heniu do zobaczenia

Jak nikt inny na zawsze zapisales sie w naszych sercach i wciaz bedziesz przy nas. Twoja miloscia. Twoja troska, Twoim oddaniem. Spoczywaj w pokoju.

Pokoj Ci wieczny w cichej krainie. Gdzie bol nie siega, gdzie lza nie plynie. Gdzie slyszysz Boga glos serdeczny. Pokoj Ci wieczny. Moja kochana rodzino jestem z wami w tym smutku i cezkich chwilach. Henio do zobaczenia wkrotce. Kochajaca Cie jak brata Barbara.

Pamiętam Pana Henryka za czasów kiedy uczyłam się w gimnazjum. Zawsze porozmawial, zazartowal, a czasem pogrozil palcem.Bardzo miły i wartościowy człowiek zawsze z uśmiechem na twarzy. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Wyrazy współczucia dla rodziny

Odszedł wspaniały człowiek
Do zobaczenia Heniu , będziemy za Tobą tęsknić.

Dodaj kondolencje:

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.