niedziela, 21 kwietnia 2024

Praca dla kierowców ?

Witam po dłuższym pobycie w Anglii planuje zjechać w nasze strony jakie są stawki za pracę w tym zawodzie?

Z tego co wiem to raczej szału nie ma stawki nędzne od 50 do 65gr za km i jazda na chłodni.Kariery tu nie zrobisz.Co do stawek to raczej zmowa przewożników.Tragedia.Powodzenia.

Również zrobiłam c+e i będę poszukiwać pracy, chętnie się dowiem przy okazji.

70gr za km, cudów się nie spodziewaj.

Grajewskie firmy najniższą krajową i premia tysiąc (plus minus )?jak na normalną umowę o pracę jak w dziadtransie to za km tak jak koledzy wyżej napisali

Jak się dorobiłeś czegoś poza garbem w Anglii to kupuj swojego i bądź sam dla siebie szefem,kierowcą,księgowym,spedytorem,mechanikiem,kadrowym,płacowym,logistykiem itd.polecam spróbować nie pożałujesz,leasingi dzisiaj dają każdemu a że Girteka nie odebrała ponad 500 aut nowych to i rabaty teraz spore :)

Ale dziadostwo wyrazy współczucia kierowcom za taką ciężką robotę.Przedsiębiorcy nie wstyd wam tak ich oszukiwać?250 zł to ma pracownik fizyczny na budowie i po 10 godzinach idzie spać do domu.

Jeżeli mleczarnia to mlekpol, Mlekovita i Piatnica 6-7 tysi w zależności u kogo jeździsz i czy ciągasz powroty. Podziwiam kierowców co w tych pieniądzach jeszcze rzepą kleją?????????

Takie zarobki to na kombinowaniu u dziada ?

Bez jaj, piszecie tak by zniechęcić? Kto będzie jeździł na C+E za mniej niż 10 tys.miesiecznie na rękę.

To chyba na rzepie , z dwoma kartami ,nawet trzema ? opuchnięty zarośnięty w domu jak gość i to tylko po nowe gacie i odespać

Dziady nic więcej. Jak nie kombinujesz to nie masz.
A kasa podstawa i nawet kredytu nie weźmiesz , a alimenty dowalą

I taka to polityka że komentarze dodawane wywiurczo ?za dychę to chyba jak będziesz nie wychodził z kabiny ????

Ludzie co wypiszecie??
Na plandece w Grajewie 7000 bez problemu przy 10000 km

No właśnie. Pisza Ci którzy pracowali u dziada na najniższej krajowej kilka lat temu i się żalą. Czasy się zmieniają. Szukam pracy jako kobieta, macie coś ciekawego ?

Na wywrotce przy budowie drogi stawki zaczynają się od 28zł i sięgają nawet 33 zł i to są kwoty netto więc około 8 tys co miesiąc wyjdzie tylko rzecz jasna że po 12 godzin no i najniższa krajowa, a po za tym co dziennie w domu

Chciałbym zobaczyć jak masz tyle podstawy na papierze ,bo napewno nie masz , robur jasne że zarobisz jak będziesz latał po 12h a w zimę co ?

No tak. Najniższą na umowie ale soboty wolne niedziele wolne 70 groszy za każdy km wychodzi. Bez żadnych awizacji i pośpiechu. A pod mlekiem niby wolna niedziela ale z soboty na niedziele przerzut do Mrągowa i potem załadunek. A to wszystko na wyłączniku.
Zresztą na chłodni to wiadomo że tylko wyłącznik przy 3, 4 miejscach rozładunku.

z chłodnia to masz racje plus użeraj się za palety bo maja manie na nie...światek piątek przerzut itd i w sumie weekend to fikcja . latasz na firankach zapewne ?

Do Scania jeśli chodzi o zimę to w większości firm jest płacone postojowe to co masz na umowie ale z reguły i z własnego doświadczenia praktycznie praca jest cały czas ale to jest kwestia do jakiej firmy trafisz a i tak jak Scania powiedział trzeba 12 h przelatać czasem i dłużej i myślę że chyba takie rozwiązanie lepsze niż spanie w samochodzie, podkładanie się, czekanie w kolejkach itd ale kto co woli pozdrawiam

Do Scania - czyli w sumie dalej robisz u dziada bo masz wypłatę za przejechane kilometry pod stołem w kopercie ?w kodeksie nie ma czegoś takiego bank wynagrodzenie za przejechane km , ja mam umowę o pracę i zlecenie , wszystko legalnie na papierze i na konto

Do Driver nie nie latam u dziada, mam stałe 7 000 a dodatkowo płatne za kilometry lub w formie premii jak kto chce tak nazywa.
Jak zrobię 9000 km to i tak mam swoje 7000.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.