Kandydat na burmistrza nr 2

Kolejny kandydat na burmistrza ogłosił się na portalu. / Brakowało konkretów np Dworzec PKP który był niesiony na sztandarach 9 lat temu. Brakuje wyjaśnienia dlaczego od kilku lat nie ma w Grajewie Dworca PKS..

dokladnie ten dworzec pkp i brak dworca pks to skandal i sciema wszystkich dotychczasowych burmistrzow ale i po co glosujecie na tych radnych/

Brak zainteresowania demografią,nie tylko infrastuktura, w Grajewie potrzebny jest żłobek

/Niby niezależny, a promował posłów PiS z wielkim zaangażowaniem. .

Pracy jak nie było tak ni ma.

Może teraz Kandydat nr 2 odpowie rodzicom dzieci łączonych klas w szkołach podstawowych dlaczego jako były dyrektor szkoły a obecnie burmistrz nie wysłałem do ministerstwa edukacji pisma z prośbą o zwiększenie subwencji na oświatę w Grajewie.

Wyborca "czytał pan, czytał i nie doczytał" ;)
Burmistrz Latarowski napisał: "Szczegółowy program wyborczy przedstawię po oficjalnej rejestracji."

Pytaj w gmachu Strażacka 6B (Starostwo powiatowe) o przyczyny opóźnienia.

Albo "lokalizacja dywizji piechoty legionow" jako rozwoj lokalnej gospodarki, a przeciez chodzi glownie o bezpieczenstwo. /

Będzie dworzec kiedy oto jest pytanie

Może warto wyciągnąć plakat wyborczy z poprzednich wyborów, może ktoś zachował gdzie w szopie (bo kandydaty sporo ich nie posprzątali) i zobaczyć czy hasła z przed lat aby wciąż nieaktualne.

Najlepsi są radni co idą na sesje przesiedzieć i dostać kasę.

Ile pieniędzy pozyskał kandydat nr 2 ze środków unijnych ? Programy rządowe typu Nowy Ład każda gmina powiat miasto otrzymało.

Nasi Grajewianie jak zwykle, potrafią narzekać......, bądźcie obiektywni ,nie widzicie zmian w naszym mieście, w takim razie idźcie do okulisty ,chociaż nie wiem czy nie za późno..... Czytając te wpisy dochodzę do wniosku, że Ci wszyscy niezadowoleni byliby idealnymi włodarzami -startujcie! ,jest jeszcze czas, oczywiście trzymam za wszystkich kciuki, może zmienicie wreszcie Grajewo na takie jakie byście chcieli, może wreszcie wszystko będzie "idealne" po waszemu.

Pan Latarowski to chociaż coś zrobił, ale radni- nieporadni miasta i radni- niezaradni powiatu to dopiero śmiech. Przez pięć lat pieniądze brali, na sesjach spali, a teraz jeszcze więcej się marzy. Kto w Grajewie mądry to wie, że przed wyborami każdy szum robi

Do Kaśka a co to przeszkadza kogo promował, lepiej PiS niż nieudaczników z PO

Ja w ogóle nie pójde bo nie ma na kogo głosować. Przykro

Grajewiacy nie barany i nie dadzą się zmanipulować mają własne zdanie

Radni to tylko narzędzia posłuszni Burmistrzowi. Tak nie powinno być. Każdy zajmujący to stanowisko powinien przypomnieć sobie kogo reprezentuję i dla kogo powinien służyć. Choć jak każdemu wiadomo jak się dostaną to pilnują swoich i rodzinnych biznesów. Wystarczy skontrolować urzad i podmioty podlegające Burmistrzowi i można wywnioskować kto po rodzinie i znajomościach piastuje dane stanowiska.

żłobek był, bardziej potrzebny jest kościół

Pan Latarowski obiecał parking obok szkoły nr. 4 ,było to 5 lat temu i dalej niema.

Łączenie klas i łączenie klas nudne to już, proponuję zmienić płytę. Już widzę w akcji Was jednego z drugim jak Wy rządzicie w tym mieście. Oby nie, bo wtedy to układy się zaczną.

zainteresowany : przeciez w wiekszosci to sa radni od pana Latarowskiego wiec o czym ty piszesz hehe

ludzie jaki wy macie problem z tym dworcem. 90% z was nie jezdzi pociagiem. Studentom ten dworzec budowac, bo szybka kolej sie nie zatrzyma.

Trzeba być ignorantem, by nie widzieć ile dla miasta zrobił Latarowski. Poświęcił się i oddał miastu całkowicie. To i tak będzie jego ostatnia kadencja, niech skończy to co zaczął. Pomyślcie o tym zanim oddacie głos na kogoś innego.

W Grajewie potrzebna jest praca dla ludzi. Z czego bedą mieć emerytury jak pracy nie ma. Pracę mają tylko po znajomości a nie powinno tak być i Burmistrz powinien pomagać ludziom w znalezieniu pracy , tak jak to robi Burmistrz Szczuczyna pomaga ludziom i tam jest chwalony i doceniany. Szkoda że u nas nie ma takiego Burmistrza.

Do Kaśka,,,byłaś na spotkaniu z Czarkiem to taka sama jesteś jak on ,widziałaś jak B...ska zakochana jest w nim to tylko świadczy o was i ciemnocie ludzkiej.

Ala to - PiS doprowadził do sytuacji, że 80 % przedsiębiorców ma kłopoty. Te wszystkie kartonowe czeki, przywożone przez posłów to była propaganda i robienie w bambuko społeczeństwa. Efekt: firmy mają kłopoty, a rolnicy wyszli z dobrobytu na drogi.

Do Zainteresowany. Ryba psuje się od głowy. Ostatnie 5 lat to gra pozorów, sztuczny tłok. Niby tyle zrobione a wszyscy śpią na sesjach. Marazm i zgnilizna zadomowiły się w urzędzie. Wszystkie ważne sprawy dla mieszkańców zamiatane są pod dywan. /

Do Gocha: popieram. Nikt nikomu nie broni.Startujcie i wykażcie się.Siedzieć za plecami i pisać bzdury jest łatwo.

Coraz częściej słyszę, że jednak urzędnicy nie będą głosować na obecnego burmistrza. /

Do zainteresowany teraz zrobi parking bo trzeba głosy pozyskać ?już sam nie wie jakie osiągnięcia robi w swojej kadencji.

Co wy z tym dworcem PKP przyjdzie na to czas. Przejedz się po Polsce i zobacz jak wyglądają inne dworce.

Obserwatorka to kiedy przyjdzie ten czas na dworzec PKP ? Latarowski 9 lat temu deklarował że jak wygra wybory to dworzec PKP wyremontuje. Wszyscy uwierzyliśmy w te zapewnienia o normalnej poczekalni i kasie biletowej. Teraz burmistrz twierdzi że dworzec to nie należy do jego obowiązków. Czy nie masz wrażenia że jesteśmy okłamywani.

Się uczepiliście tego dworca, pociągi są tylko i wyłącznie dzięki uczniom i studentom którzy dojeżdza?ą do szkoły, towarowe dzięki płytom i węgiel. Trzeba wziąć się za prokreacje, bo niedługo tory będą rozbierać.

Ja się wypowiem na temat imprez w Grajewie. Na murale, które są dużą inwestycja, a z czasem wymagać będą kolejnych inwestycji są pieniądze, a latem z dziećmi na żaden z festynów czy nawet dni grajewa nie ma co iść. Biedne gminy stać na to, żeby zasponsorowac dzieciom chociaż kilka godzin darmowych zabaw na dmuchancach, czy jakieś atrakcje, a w Grajewie? Nie biorąc że sobą kilku stówek nie ma co się wybierać. Podobnie loty balonem- dzieci zwykłych mieszkańców mogą popatrzeć jak wybrani (znajomi) sobie latają. Smutne tak bardzo, że aż śmieszne.

Do mieszkaniec. Nie będą bo co bo nie mogą wychodzić w godzinach pracy, skończyła się samowolka, czy to że zamiast zwolnić kilka osób poprostu przeniósł ich na inne stanowisko. Ludzie co wy za głupoty piszecie, bardzo popieram P. Burmistrza i myślę, że ludzie naprawdę mądrze wybiorą, żadnego p B.

Nie kłam Agato bo ci nos urośnie. Panu latarowskiemu mówię stanowczo nie!/

To już ostatnia kadencja. Nie lepiej zainwestować w kogoś kto będzie dłużej? Kogoś młodego.

Obecną władzę warto odsunąć aby przypomnieć że burmistrzem się bywa a członkiem społeczności jest się zawsze. Mówię tu o obydwu panach.

A ja powiem tak, nie chcę pana B. i nie chcę pana L. ale już najbardziej nie chcę pani C. bo wtedy to będzie się działo ale nie koniecznie dobrze. Dlatego wolę mniejsze zło i mój głos ma pan L.

Właśnie Pani C. Jest w stanie zagwarantować rozwój//

Dlaczego rodzice ze szkoły nr, 2 sami musieli opłacić librusa na rok 2023/2024 r. ?

Sami opłacali z Rady Rodziców, gdyż burmistrz nie przyznał dofinansowania na ten cel.

Widzę cenzura na portalu działa, ucinacie niewygodne komentarze lub wcale nie są ujawniane. Mam nadzieję, że zmieni się władza i przestaną wam płacić to może wtedy będziecie bezstronni.

Nam krzykaczek nie trzeba na burmistrza. Szydło wychodzi z worka. Nie nadaje się nawet na dyrektorkę, tylko dużo krzyczy.

Wymienić radnych którzy doją diety od trzech i czterech kadencji.

gdzien te 130 tys, z 2022r z budżetu na przystanek
PkS ?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.