Nowy sklep po CCC

Witam, czy wie ktoś co będzie w miejscu po sklepie obuwniczym CCC w galerii w Grajewie?

ale to przeniesiony będzie ? Potrzeby ten rossman tam jak pryszcz na tyłku, przecież obok jest hebe

Będzie kolejna sieciówka jak to w naszym mieście te samy sklepy po kilka takich samych bo jeden to za mało

Rossmann ma być

W tej dziurze co by nie powstało dwa lata i zamykają .
m- i-asto gdzie królują gabecie kościoły i mani-kiurzystki.

Carrefour ma być

Nowy szyld czyli kolejna super inwestycja i kolejny sukces jest.

Grajewo potrzebuje zakładów pracy ,gdzie zarabia się pieniądze ,a nie wydaje Może już dość tych ,,motłochow ,,niemieckich

A gdzie teraz będzie na CCC?

Kaśka- to załóż firmę i zatrudnij ludzi. Czekam ...

Grzegorz. Nie będzie.

Drugi Rossmann będzie, podobno pod koniec marca otwarcie :)

Nowy sklep tylko dlaczego buty kupione w tych sklepach nowe są gorszej jakości od tych kopionych w szmateksach. Niby but zimowy nie najtańszy a po kilku dniach użytkowania w zimowych warunkach pęka podeszwa, a reklamacja nie uwzględnia w/w zdarzenia. Usterka poważna, a jest traktowana na równi z odbarwieniem skóry, wyściółki czy zabarwieniem skarpety, a tego gwarancja nie obejmuje. Jednym słowem dlaczego stary skórzany but ze szmateksu jest trwalszy niż nowy kupiony w "renomowanym" sklepie?

A czy ccc będzie przeniesiony w inne miejsce czy został zlikwidowany i już w Grajewie go nie będzie?

To gdzie teraz w Grajewie można kupić buty?

"Kasia", ile masz tych "motłochów niemieckich" ?

Będzie nowy Rossmann, a stary do zamknięcia z czasem.

Kasia, załóż firmę, ......i będziesz płacić minimalną tak jak około 30 % firm. Do tego doprowadził PiS.

Dla mnie to i lepiej, że będzie drugi Rossmann . Ten stary jest mi w ogóle nie po drodze. Bardzo tam nie przyjemnie, i jakoś szaro buro. Nowy ma być większy, więc stary napewno z czasem zamkną, w tym mieście dwa to za dużo. Szkoda tylko CCC...

Kasia w Grajewie jest tylko jeden ,, MOLOCH Niemiecki Lidl i też jest już do niczego. Tylko kasy samoobsługowe, z nikim nie można się dogadać. Porażka. Tak lubiany sklep odszedl do lamusa!!!!

Krzysztof na rynku kupisz fajne buty w dobrej cenie. A tym samym kupując na rynku pomagasz małym przedsiębiorców którzy borykają sie z tak dużą konkurencją jaką są sieciówki. Można zapłacić kartą i jest reklamacja na towar.

CCC niestety pada. Opóźnienie w płatnościach zobowiązań już są ponad 2 miesiące.

Widac ze w Grajewie jest tylko ciekawiesc jakie sklepy i gdzie. /

Na rynku, to mogą robić zakupy bezrobotni, emeryci i ewentualnie pracujący na zmiany. Reszta normalnie pracujących nie ma możliwości zakupów na rynku, bo w tych godzinach jest w robocie, a buty trzeba gdzieś kupić. Poza tym w CCC były dobre i fajne buty skórzane Lasockiego. Nigdzie takich nie ma.

Człowieku firma Lasocki jest to chińska skóra sprawdź na pudełku że inport bardzo dobra bo kupiona w sieciówce dobrze zareklamowana. Właściciel ma własną fabrykę w Chinach i tam jest produkcja wszystkich butów jaki są dostępne w sklepie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.