piątek, 1 marca 2024

Kto zostanie wicestarostą?

Jeszcze brak oficjalnych informacji, ale można przyjąć za pewnik ze nastąpią zminy w starostwie. Wice do komunalki , a kto na jego miejsce? Jaka powstanie koalicja wiekszościowa w radzie? Chyba ze to tylko gra ...i testowanie sił? Już niedługo wybory samorządowe i "dozbrajanie armii" aby stoczyć bitwę wyborczą :)

Bolcio pójdzie na opierzenie, a później na burmistrza Szczuczyna.

Nowym Wice zostanie ktoś bezrobotny. Komu będzie się opłacało rezygnować ze stałej pracy na 3 miesiące. Obecny wice powinien pozostać do końca kadencji.
A tak swoją drogą to ciekawe dlaczego obecny wice rezygnuje ze stanowiska a jednocześnie informuję że będzie w samorządowych wyborach startował do rady powiatu. Może tu chodzi o to aby być z jedną d*pą na dwóch obiadach. Prezesem być i kasę za radnego brać. Trochę to pachnie pazernością a pamiętam jak burmistrzem był Adam Kiełczewski i Pan wice tak elokwentnie wypowiadał się na sesji rady miasta o nepotyzmie u uwczesnych rządzących. Zapomniał wół jak cielęciem był.

Szkoda byłvby dobrym burmistrzem lub starostą.

oj ciekawe a swoich ludzi mało w otoczeniu. nie ma jak listy zrobić.
pospolite ruszenie, albo pasuje (pycha gubi człowieka). A Ci co są no cóż będą też przy następnych. Karma Wraca.

Gdzieś od kogoś dostałeś poufne informacje, a Ty pierwsze co robisz to odpalasz e-grajewo i piszesz o tym na forum. Pogratulować

Ajajaj a taki człowiek idei był ;) szkoda Panie Tomku, szkoda.

a konkurs na stanowiska szefa komunalki PUK to był , będzie czy już jest wybrany nowy prezes (stary odchodzi na emeryturę) ? a potem sie dziwią ze ludzie nie wierzą władzy i patrzą im na ręce - i im nie wierzą ! jest chyba problem z cieplownia a teraz jeszcze tu - nic tego nie rozumiem, dziwne układy -

oby tylko ten pijus nie został wice

Gdzie konkurs? wymiana stołków a gdzie w takim razie pójdzie starosta?

A innych problemow w zyciu nie macie ? Panowie a tacy plotkarze....

Toć do szkoły nie wróci bo za takie pieniądze już się nie pracuje!

No to mogą być kolejne zmiany i dymisje, po odejściu Vi-cka Starosty.

Zastanawia mnie dlaczego nie ma rozpisanego konkursu na stanowisko prezesa w miejskiej spółce? Kto podejmuje takie decyzje i jakim prawem?

Vicek jest w poglądach PISiorem. Pamiętacie jego spacery z Gwiazdą po przejściach dla pieszych w proteście który i tak nic nie dał. Szkoda mi tylko chłopaków z PUK-u. A gdzie konkurs na Prezesa?

Ludzie jakie Wy macie nudne życie, skoro piszecie na forach o takich rzeczach. Czas się wziąć do pracy, a nie komentować od samego rana sprawy, które Was nie dotyczą.
Pewnie cztery litery Was zabolały :) Żyjemy w takich czasach, że każdy ma prawo robić co chce. Było się uczyć i ciężko pracować.
Z pewnością, nie jeden z Was, kłania się nisko na ulicy? :)

Idee ideami ale najważniejsza jest kasa. Przecież to Pan od przedsiębiorczości. Jako nauczyciel był naprawdę szanowanym człowiekiem ale wyszło szydło z worka/

Jeżeli to prawda co piszecie,że zostanie prezesem to już całkiem stracę szacunek do tego człowieka.

Ale macie bool dupy wszyscy

Mamy bool dupy, bo kto to jest ten Wicek że bez konkursu bez doświadczenia w zarządzaniu z wiedzą szkolną a ktoś namaścił na prezesa. Później wypływa takie szambo jak w PEC długi ponad 30 mln, burmistrz musi udzielić kolejnego kredytu dla PEC bo zima idzie a nie ma za co kupić gazu aby mieszkańcy doopami nie trzesli z zimna. Tak mamy bool dupy.

Pokazywanie się z burmistrzem popłaciło, wiadomo, że po kwietniowych wyborach może być różnie.

Ludzie, weźcie się ogarnijcie bo ja to odczuwam tylko zazdrość przemawiającą przez was. Proste że każdy szuka bardziej płatnej pracy czy stanowiska, a wy nie potraficie?? Jak to pięknie interesować się czyimś życiem. Porażka.

Ludzie, skąd możecie wiedzieć, że konkurs nie zostanie ogłoszony?! Piszecie takie głupoty, że aż żal czytać!

Ile jadu w tym dzisiejszym społeczeństwie.
Najlepiej radzę zająć się własnymi sprawami.
Jak to mówią, kozak w necie, pi*** * w necie ;)

Ale chociaż trochę by się ukrywali z tym, że konkurs jest ustawiony...

To przy ogłoszeniu konkursu już wiadomo kto wygrał:)) zrezygnował z wice i wie,że wygra w puk?Niepojęte...

A kto inny zechce pakować się ze zdrową głową w chore łóżko tylko chory pacjent. Pracownicy muszą się sądzić o swoje prawa. To jest przykre.

Te konkursy w Grajewie to dziwna sprawa. Ten juz wie ,ze wygra to tak samo jak w szpitalu tez wszyscy przed wiedzieli , ze wygra. Mamy uczciwa wladze ale na tym panu sie zawiode jesli to okaze sie prawda.

To napiszcie w kryteriach do konkursu na prezesa PUK. Doświadczenie minimum 5 lat na stanowisku wice starosty i po temacie. /

Coś Ci się złotko pomyliło z tym "powiedzeniem";)doucz się;)Te sprawy o których piszesz są jak najbardziej "nasze" ponieważ zarówno burmistrz jak i zapewne ty otrzymujecie wynagrodzenie z "naszych" czytaj mieszkańców m.in. podatków. Więc jak chcesz mieć swoje sprawy to załóż sobie działalność gospodarczą i wtedy to będą twoje sprawy a narazie jesteście na utrzymaniu mieszkańców i prywatę to sobie w mieszkaniu uprawiaj.

Wiadomo czemu trzymał się tak blisko miasta i burmistrza. PUK to spółka miejska ...

Tak to sobie czytam i wyciągam wnioski.
Grajewo powinno nie pójść na wybory samorządowe i olać to towarzystwo.
Przecież to co wyprawiają to już przechodzi ludzkie pojęcie.
I jeszcze te chorągiewki, ludzie jak wy w lustra możecie spojrzeć ?!

Na pewno większe niż dyrektorka szpitala.
Jedno jest pewne ,że nie tak to wszystko powinno wyglądać.
I jeżeli pan vice faktycznie zostanie prezesem to niczym się nie różni od nich wszystkich.

Co się dzieje, że ze starostą już następna osoba nie chce pracować. Swoją drogą ciekawe kto będzie wicestarostą?

przypominam, że ten pan już w puku pracował, więc doświadczenie ma ;)
Stworzono w połowie kadencji mu tam stanowisko by nie kandydował na burmistrza :)

Dlaczego V-ce rezygnuje ze starostwa. My i nasi rodzice głosowali na Pana w wyborach aby pan był radnym. Teraz chyba dla mamony rezygnujesz z tego stanowiska. Później masz wrócić na radnego. Tylko kto na ciebie zagłosuje powtórnie jak jesteś taki niewiarygodny. Na pewno nie dostaniesz naszych powtórnych głosów. Zawiodłeś nas.

Starosta vice chyba nie doczytał w co się pakuje. Jako Prezesunio miejskiej spółki, świadczącej usługi / niektóre / na rzecz powiatu, zamyka sobie drogę do bycia radnym powiatowym. Orzecznictwo sadowe w tej sprawie później.

Dzielenie się opinią z innymi jest wartością. Forumowiczko/-u, nie rań innych hejtem :(

Zostawić wakat nikomu to nie potrzebne!

Ok tam mamy dwutygodniowych ministrów to i trzymiesięczny wice starosta będzie

Vice zostanie kobieta z zarządu. Zawsze miała parcie na szkło. /

Jeżeli zostałby prezesem to nie musi się martwić bo nikt na niego nie zagłosuje.

Bo ten Pan vice Starosta to karierowicz. Partie zmieniał aby tylko na stołek się dostać,/

Drodzy forumowicze czy znacie osobiście pana vice....myślę że nie skoro tak o nim piszecie .To super gość prywatnie jak i na STOŁKU .Więc zanim zaczniecie pisać bzdury to się zastanówcie

Jak komuś szkoda czyjej posady to niech sam o nią się stara i po co tu komentować . Ludzie nie macie swoich spraw na głowie? Co będą chcieli to zrobią a wasze pisanie na forum i tak nic nie wskóra. Głupota ludzka nie zna granic.

Aż ciężko w to wszystko uwierzyć. Znam człowieka nigdy bym nie przypuszczał że tak mu się porobiło.
Mówią.
Kto z kim przystaje takim się staje.

v-ce zostanie ta pani co prowadzi biuro posła Gwiazdowskiego

Pan vice starosta to bardzo kompetentny człowiek,elokwentny,ma wiedzę na różne tematy. Pamietam,że na jego zajęcia wszyscy chętnie chodzili bo potrafił o przedsiębiorczości tak mówić i ja nam pokazać,że chciało się chodzić na te lekcje. Wiedza ogromna. Osobiscie myślę,że na każdym stanowisku sobie poradzi. Mam wielki szacunek do tego pana i moim zdaniem miasto potrzebuje takiej osoby nie ważne na jakim stanowisku.

jak można się starać o jakąś posadę jak już przed ogłoszeniem konkursu wiadomo kto go wygra? Po co piszesz komentarz skoro widzisz, że większość jest negatywnie nastawiona? Co będą chcieli to będą pisali a Twoje pisanie na forum nic nie da :)

Do Marka. Ta Pani to ma takie parcie na szkło/

Taki twór jak starostwo powinno być zlikwidowane , po jakiego grzyba Starosta i vice. Kompetencje przekazać do UM , szeregowych pracowników pod skrzydła UM i koniec kropka.
Będą skakać z stołka na stołek, a w taki elektoracie to nie za duży problem, duże powiązania

Nie zamknięcie nam ust !
Zostało wam już raptem 4 miesiące .
Najlepiej zablokowalibyście wszystkie fora i byłaby jazda bez trzymanki . Chcielibyście karać za napisaną prawdę ,a ludzie nie mieli gdzie szukać pomocy .Na szczęście
PiS się kończy i po paru latach wróci
wolność słowa.
Wracamy z dalekiej podróży do demokracji.
Koniec z zastraszaniem.
Chcielibyście wszystkie media doprowadzić do tuby propagandowej takiej jak tvp.
Bóg czuwa na nami.

Był vice i sie zmywa, juz glowa w dól spuszczona i ludzi nie poznaje na ulicy

Co Ty piszesz? Może nie marek, a Darek? Wiesz w ogóle jakie kompetencje ma starostwo? jaki jest zakres działalności starosta POWIATOWEGO? Chyba nie bardzo, że takie bzdury piszesz

Dlaczego nie dodawane są wszystkie komentarze.

Znam v-ce starostę. Tak myślę, że niektóre Państwa komentarze są bardzo krzywdzące. Jego decyzja i jego sprawa. Pozwólcie mi na własną decyzję. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

jego wybór, ale czy na pewno w drodze prawidłowego konkursu dostanie się na stanowisko prezesa PUK, jasnowidz .
ludzie obudźcie się

Psy szczekają wyją życie toczy się dalej Dużo zdrowia życzę a nowemu prezesowi energii i normalności

Czemu tak jest, że ludzie są dla siebie wrogami? Czemu dobrych ludzi próbuje się zniszczyć? Swój wylewa pomyje na swojego. Świat podzielony, Europa podzielona, Polska podzielona, Grajewo podzielone, rodziny podzielone... na świecie wojny i walki. Brak szacunku dla drugiej osoby, brak zrozumienia, sympatii. Ludzie, opamiętajcie się w końcu!! Dobrych ludzi trzeba wspierać, cenić i szanować, a nie ich gnoić

Głos z Huty a wiesz kto najbardziej dzieli społeczeństwa? Media i Politycy żerują na tym!

Zostanie ktoś na kogo nie zagłosuję w kwietniu 2024.

A ja zagłosuje i cała moja grupa przyjaciół. Trzymam kciuki.

Każdy może głosować na kogo chce mamy demokrację. Ten Pan jednak w oczach wielu mieszkańców stracił na wiarygodności. Ciekawe co będzie jak po wyborach inny burmistrz stwierdzi że nie chce współpracy z człowiekiem który bez konkursu został prezesem PUK. Proszę śledzić obecną sytuację w kraju. Rząd zaczyna realizować obietnice przedwyborcze. Ludzie którzy mają stanowiska po "układzie" będą w drodze konkursu wymieniani/

Do Mariusz: piszesz jakbyś się martwił losem Pana Tomasza. Zajmij się swoim życiem i pracą, nie martw się o innych. Pewnie lecisz pierwszy z rączką na powitanie Pana Tomasza, a na forum lejesz hejt.

Wielu pracowników starostwa bardzo cieszy się z jego odejscia./

Już jednego pana tomasza rączkę znamy . To nie ten:)

Genowefo nie martwię się losem Pana Tomasza każdy sam wybiera drogę którą idzie przez życie. W moim życiu liczyłem na poprawę pracy. Nie jest tajemnicą że obecny prezes PUK odchodzi na zasłużoną emeryturę i w związku z tym chciałem wystartować w konkursie na nowego prezesa PUK ale w tych okolicznościach wiem że to już nie ma sensu. Wynik konkursu jest już znany. /

Powinien zostać radny ze szpitala. Jest emerytem i chyba dobrze dogaduje się z Panem starostą.

Do też radny - emeryci to niech siedzą w domach i odpoczywają, a nie będą miejsca zabierać innym co chcą pracować. Radnymi też nie powinni być emeryci , niech różaniec wezmą w rękę i się modlą o zdrowie . Szkoda kasy na takich ludzi. Młodzi niech zasiadają i rządzą.

Jeszcze mają kilka miesięcy,a potem wiadomo . Koniec samowolki ,zacznie się rozliczanie .

Grajewianko też będziesz emerytko i co wtedy napiszesz

Szkoda,że tak mówisz.On i tak większość czasu spędza w starostwie.Nigdy nie da się dwóch srok za ogony przytrzymać.Moze tam by się sprawdził

ale szpital straci

Piszesz o radnym miejskim czy powiatowym?/

(...) "Młodzi niech zasiadają i rządzą."
Śmiem twierdzić, że tylko siedzą i czekają na mannę z nieba albo spadki, darowizny, wszelkie (s)puścizny, dziedzictwa, sukcesje po "starych" albo już rządzą samochodami, mieszkaniami, domami, działkami, polami, łąkami ;)

A może Kuczyński będzie wicestarostą jak skoro rezygnuje kandydata na Burmistrza Szczuczyna

Pacjencie chyba szpital zyska.Jego i tak więcej nie ma niż jest w pracy.Robote za niego musi ogarniać ktoś inny.Czyli szpital zyska bo nie będzie trzeba nikogo zatrudniać a jaki znawca problemów szpitala od podszewki bedzie w starosteie.Czyli wszystko przenawia na korzyść.

Dajcie spokój po co wicestarosta , poczekajmy do wyborów.Szkoda kasy

Jeżeli chodzi o radnego ze szpitala to chyba czas mu już odejść na emeryturę ,tak samo z radna z miasta ,trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

NO TO TERAZ CZAS NA ZAGOSPODAROWANIE " SPADOCHRONIARZY " Z pisu. Juz niektórzy sie szykuja na stołki w PUK, przy nowym prezesie.

mała strata okręt tonie ;)

Powiem szczerze nie wierzę że szykuje się do PUK , jednak śp starosta Augustowski to miał klasę /

Młodzi na radnych. PARODIA. Obejrzyjcie sobie posiedzenia rady miasta w Grajewie i zobaczcie jaka jest aktywność MŁODYCH RADNYCH. Zero zaangażowania. Większość z nich przez 5 lat nie zabrała głosu. Zobaczcie też jak młodzi opuszczają sesje przed jej zakończeniem. Oni na nic nie mają czasu.

V-ickową Starosty zostanie pani z Mścich. 5 stycznia na zapaść klamka. Czekamy?

Śmiech na sali ,dajcie lepiej te pieniądze na chore dzieci a nie zapychanie sobie kieszenie.

To byłaby już przesada.Po co to stanowisko?Jest rada i na parę miesięcy wystarczy.Dosc tych figurantow.

Niepotrzebne stanowisko vice chyba ,że chce dla kasy sprzedac honor .Ciekawe czy i ile wart.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.