A więc tak wygląda pokora i umiar

Ostatnie doniesienia Onetu zwalają z nóg. Majątek Państwa Morawieckich szacowany na ok. 120 mln złotych. Skoro zaledwie przez kilka lat premier pełnił funkcje prezesa banku, a później wszedł w politykę, to skąd taka fortuna. No oczywiście premier jest biedny jak mysz kościelna, ale żona to ho, ho, ho. No ale jak kupuje się działkę od Kościoła, a po kilku latach sprzedaje ją się z taką przebitką to nic dziwnego. A gdzie obietnica Pana Kaczyńskiego o ujawnianiu majątków współmałżonków, którą zamroził Trybunał(tzw. Konstytucyjny)? A więc tak wygląda pokora i umiar? O dojeniu państwowych spółek przez innych współtowarzyszy już nie wspomnę. Obłuda i wstyd.

Niestety, robią w jojo naród przy obłudnym głoszeniu haseł o patriotyzmie, dobrej zmianie.... Afera za aferą, a oni twierdzą, że nic się nie stało. Tak, tak, nic nie stało się? a Niemcy to pewnie "dziwaki"? Niemcy wprowadzają kontrolę na granicy bo nic nie stało się. 900 tys. (najwięcej Ukraińców) imigrantów weszło do Niemiec w 2022r. przez Polską granicę. Wielu na "lewej", kupionej wizie w tym także mnóstwo islamistów. Oczywiście Arab to człowiek jak każdy inny, tylko władza ich oczernia. Oczernia, a żeby sprzedać wizę za 5 tys. USD to Arab jest ok. Ot, taka powszechna obłuda, najgorsze, że na szczytach władzy.

Im to się po prostu należy

Po obaleniu niesłusznego ustroju rozpasanie polityków coraz większe i raczej nikt tego nie ukróci. Był już jeden co mówił o puszczaniu w skarpetkach tylko nie puścił tych co trzeba, teraz następny plecie o pokorze i itp.

A nie napisali przypadkiem ile to Tusk się obłowił na unijnej posadce. Każdą bzdurę teraz przed wyborami będziecie powtarzać za tym sprzedajnym portalem. Niech każdy zagląda do swojego portfela.

Ja wyjechalem z tego chylacego sie ku upadkowi kraju i bardzo polecam taki ruch rowniez innym. Wielkie poczucie ulgi i braku koniecznosci obcowania z niewyksztalconym spoleczenstwem. Swoje 60m2 mieszkanko w Warszawie wynajmuje za 5000 odstepnego a w Elku podobny metraz za 2500 odstepnego i mowia mi ludzie, ze powinienem pomyslec o kolejnej podwyzce. Wspolczuje wam zywota na tym padole. Ponoc metr mieszkania w Grajewie kosztuje juz 8 tys. PLN. Ale za to macie tanie paliwo na Orlenie przed wyborami. Gratuluje haha.

I jeszcze referendum robią fałsz i obłuda.
Ale zobaczcie co się dzieje w Grajewie Pisowskim. Tylko można się domyślać co się wyrabia na wyższych szczeblach.

Daro różnica pomiędzy premier Morawieckim a byłym premierem Tuskiem jest taka, że pierwszy zrezygnował z corocznych milionowych zarobków w banku, żeby zostać premierem z pensją ok. 20 tys. brutto a drugi zrezygnował z bycia premierem dla bardziej płatnej posadki w Brukseli. Stał się emigrantem zarobkowym jak większość Polaków w tamtym okresie.
Jak z taką zaciekłoscią, będziesz też domagał się żeby żona Tuska ujawniła majątek, to będę bił Tobie brawo. W innym wypadku jak sam napisałeś jesteś obłudnikiem i hipokrytą.

Onet i wszystko jasne. Doniesienia antypolskiego portalu, to jest to.

No..milo sie czyta...zaczyna dochodzić...

Niektórych opowieści nie powstydziliby się Bracia Grimm... Mają ludzie fantazję....

Johnny a co za różnica kto podał wiadomość tresc się liczy i prawda

Heheehhebe Ty widziałeś prawdę w Onet, WP i TVN ? Te portale i stacje służą, aby siać zamęt i przedstawiać sytuację w Polsce, jako tragiczną. A przy okazji tacy ludzie, jak Ty myślą, że to trendy, nowoczesne portale. Nadmieniam, że nie jestem osobą z PiS, zanim zaczniesz przedstawiać mnie jako pisiora.

Polska polityka niezmienna od lat, to co możemy zaobserwować to tzw. gra anarchii gdzie klika np. 20 wpływowych rodzin przepycha ku władzy osoby z kliki ale o innym nazwisku i np z innej partii. /

W tamtych czasach rolnicy kupowali ziemie wg. cen GUS i wyszło mi ze teraz maja większa przebitkę . Sam kupiłem po 4500 pln a tera mogę sprzedać za 40.000 pln to ja jestem spekulant czy coś złego zrobiłem . I nie spomne ze warszawka kupowała PGR po 500 pln za ha . To są cwaniacy a premier zarabiał miliony rocznie wiec nie jest debilem ekonomicznym żeby teraz mieć mniej . Ostanie zeznanie Tuska jest za 2014 wiec myśle ze tez do biednych nie należy.

Ludzie ale to normalne że do polityki się idzie kraść w imię prawa i pot osłoną Temidy tak było jest i będzie wiejska śmierdzi śmierdzieć będzie

Johnny to kto mówi prawdę? Tvp 1 ,Polsat? A jeżeli to kłamstwo to morawicki pewnie pozwie te portale za kłamstwo bo szkalują jego dobre imię buhahaha

Pan Morawiecki jest wykształconym, mądrym człowiekiem, a tacy ludzie są bogaci. Ponadto zapewne majątek jest odziedziczony po rodzicach i ma komu dzielić, bo ma 4 dzieci, w tym adoptowane. Nie ukradł nikomu.

Do Króla Europy D.T. - widzę, że świeżo wysłuchałeś swojego guru i lecisz cytatami jakie oni wam wbijają "...różnica pomiędzy premier Morawieckim a byłym premierem Tuskiem jest taka, że pierwszy zrezygnował z corocznych milionowych zarobków w banku, żeby zostać premierem z pensją ok. 20 tys. brutto a drugi zrezygnował z bycia premierem dla bardziej płatnej posadki w Brukseli." Naprawdę Mateuszek taki szlachetny mówisz....?

Johnny te wiadomości były podawane we wszystkich kanałach informacyjnych poza TVpis. Wytłumacz mi dlaczego TVN jest kanałem antypolskim i sieje zament. Z tego co wiem to stoi za tym kapitał amerykański i jest chroniony przez rząd amerykański. Mieliśmy już tego dowody. Dlaczego największy sojusznik naszego rządu USA wspiera twoim zdaniem antypolską stację? Nie rozumiem, brak logiki. Dlaczego ta stacja rzekomo wspiera opozycję? A może dzieje się tak , że działania PiS są delikatnie mówiąc w sprzeczności z zasadami demokracji, której jak świętości broni USA? Słuchałem rok temu sprawozdania ekspertów ds Europy wschodniej przed Kongresem USA na temat praworządności i fundamentów demokracji i nie były to słowa pochlebne. Dotyczyły Polski. Co ty na to? Może mi wyjaśnisz jak to jest z tym TVN?

Do Heheehhebebe.
W Onet prawdy się do doszukujesz ?

Izabela - ukradl. Spoleczenstwu, na spolke z kosciolem. Kosciol, ktory powinien byc instytucja religijna, jest uwlaszony na majatkach ziemskich, a nabyc ten majatek moga tylko znajomi politycy, za poldarmo. Wiec ukradl.

O, cześć wam, pisowscy magnaci,

za naszą niewolę, kajdany.

O, cześć wam, poslowie, "hrabiowie", prałaci,

za kraj nasz już zruinowany!

Wszak waszym był synem ów niecny kunktator ,

co wzbudzał przed wrogiem obawę,

i wódz ten naczelny, pobożny dyktator ,

i zdrajca( , co sprzedał Warszawę.

O, cześć wam, panowie...

Lecz kiedy wybije godzina powstania,

magnatom lud ucztę zgotuje,

muzykę piekielną zaprosi do grania,

a szlachta niech wtedy tańcuje!

O, cześć wam, panowie...

Do Daro : zazdrościsz premierowi że ma miliony . Ty też sobie zarób to będziesz miał. Premier do polityki wszedł już z pieniędzmi i nic Tobie nie zabrał . Po prostu pracował w banku i tam prezesi zarabiają ogromne pieniądze i nic Tobie do tego bo banki to instytucje finansowe które na siebie zarabiają i nikt im nie dokłada . Osobiście to dziwi mnie fakt że on chce za takie pieniądze pracować i słuchać takich bzdur o sobie.

To jest dopiero prawdziwa sztuka!Doić naród z grubych milionów, miliardów i sprawić,żeby 40 proc.dojonych broniło fanatycznie dojących!Zbiorowy syndrom sztokholmski?Masochizm?Nie mam pojęcia...

Caryca Katarzyna rozpoczęła demontaż polskiego społeczeństwa, Hitler i Stalin kontynuowali (jeden krócej, drugi dłużej) i ciągle jesteśmy w dupie - jedni w lewym, drudzy w prawym pośladku. Ciągle niezgodni jak Kargul z Pawlakiem.

Edward, ja prawdy szukam jedynie na TVP

Pisowskie Grajewo stoi murem za apostołom Św. Mateuszem NIKT i nic ich nie przekona!!

Zazdrość jest najgorszą ludzką cechą

Romek, bardzo smutna prawda.

Gdy Tusk otrzymał propozycję pracy w Brukseli to Kaczyński powiedział ,,niecch idzie jeśli chcą jego'', następnie, w sejmie gratulował wyboru. Póżniej jednak pisowcy zaczęli beczeć ,że zostawił Polskę i zaczęli liczyć ,ile to zarabia. Gdy te pieniądze zarabiał Belg ,to nie raziło ich. Z Morawieckim jest trochę inna historia, bo kupił działki po znajomości -bez przetargu-od instytucji publicznej. do Johnny-ego -w Polsce nie jest tragicznie, ale z każdym rokiem jest większy deficyt budżetowy- na 2023 planowany przez rząd-165 mld. zł ,do tego za Tuska płaciliśmy ok. 3% odsetek, a teraz ok.7%

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.