Parking Przedszkola Miejskiego nr 2

Jako mieszkaniec bloku nr 27 na os Południe uprzejmie przypominam, że od dnia 1 września bieżącego roku parking przy ul. Krasickiego należący do Miasta - jest przeznaczony dla przedszkola czyli dla rodziców dowożących dzieci do przedszkola. Prosimy aby mieszkańcy bloku 26 parkowali na parkingu do nich należącym - nowowybudowanym przez spółdzielnię, ponieważ gdy parking jest zajęty przez mieszkańców rodzice wjeżdżają ponownie na teren bloku 27. Ewentualnie proszę zwalniać parking w godzinach porannych i popoludniowych 6-8 i 14-16.

Daremne Twoje prośby mieszkańcu. Nie w tym mieście.

Jako mieszkaniec okolicznego bloku uprzejmie przypominam żeby mieszkańcy bloku 27 wyprowadzali swoje pieski i załatwiali ich potrzeby pod swoim blokiem na trawnikach do niego przyległych. Nie dziękujcie.


Mieszkańcu, potrzebne jest odpowiednie oznakowanie parkingu przy Krasickiego, wszyscy o tym wiemy, ale ktoś tu się ociąga od miesiąca.

W takim razie proszę o postawienie znaku,że parking tylko dla rodziców dzieci zlobkowych i przedszkolnych w godzinach rannych i popołudniowych,bo z przykrością stwierdzam,że notorycznie nie ma wolnych miejsc i będziemy parkować gdzie się da aby zostawić dziecko w placówce.

Do pana wyżej: to samo dotyczy mieszkańców z bloku 26, a piesków trochę tam macie

Droga pani z e-grajewo, co panią tak bulwersuje w moich wpisach? słowo "Burmistrz"?

Rodzicu, macie mnóstwo miejsc parkingowych w promieniu 50-100metrów od bramki, czy to tak daleko? Mam wrażenie, że gdyby była możliwość, wjeżdżalibyście aż pod same drzwi. Parkujcie wszędzie, aby nie pod blokiem 27. Mamy was, waszego chamstwa i smrodu waszych aut serdecznie dosyć

Skoro parking jest miejski, położony przy ulicy miejskiej to służy wszystkim mieszkańcom i egzekwowanie jakichkolwiek ograniczeń graniczy z absurdem. Tak jak parking wyłącznie mieszkańcom SMLW - tychże jest dobrych kilka tysięcy na ogromnym obszarze miasta. Inaczej jest w obszarach prywatnych, np. wydzielonej wspólnocie z własnym terenem za który płacą podatek. To jest ich podwórko. Miejskie drogi i parkingi utrzymujemy wszyscy mieszkańcy - czy bloków spółdzielczych, wspólnotowych czy domów jednorodzinnych i wszyscy mamy równe prawo do korzystania z nich. Chyba, że ktoś wpadnie na szalony pomysł stworzenia stref płatnego parkowania ;-)
Niefortunne położenie PM2 sprawia kłopot wszystkim wokoło, najgorzej tym, którzy chcieliby podjechać pod same drzwi.

Mieszkańcy bloku 27 również parkują na parkingu miejskim pod blokiem 26 i zajmują miejsca innym. Proszę zgłosić do Spółdzielni wniosek o postawienie szlabanu i nikt wam nie będzie wjeżdżał. Nie ma potrzeby rozkazywania kto gdzie ma parkować.

Mieszkańcy bloku 27 również parkują na parkingu należący do miasta przed blokiem 26. Uważam że nie ma potrzeby rozkazywania kto i gdzie ma parkować. Zgłoście wniosek do Spółdzielni o postawienie szlabanu na wjeździe do waszego parkingu i nie będzie problemu. Pilnujcie swoich piesków i dbajcie o swój teren, nie ma potrzeby wtrącania się do bloku 26.

Mieszkańcy bloku 27 również parkują na parkingu należący do miasta przed blokiem 26. Uważam że nie ma potrzeby rozkazywania kto i gdzie ma parkować. Zgłoście wniosek do Spółdzielni o postawienie szlabanu na wjeździe do waszego parkingu i nie będzie problemu. Pilnujcie swoich piesków i dbajcie o swój teren, nie ma potrzeby wtrącania się do bloku 26.

Zwyczajnie proszę zrobić nam miejsce na parkingu od ulicy Krasickiego w godzinach porannych i popoludniowych zebysmy mogli normalnie dowiesc dzieci .

gdyby kazdy miał odebrac tylko dziecko i wyjechac nie byłoby problemu z miejscem, ale nie jedna z drugą musi stać i jeszcze i godzine czasu obgadywać ludzi przychodzących do przedszkola bo innego tematu nie znają

Panie ABC, mieszkańcy bloku 26 nigdy nie mieli własnego parkingu, za blokiem i przed nim małpi gaj. Siedzeniem na ławkach i plotkowaniem niczego nie załatwicie, a u nas przyjdzie czas i na szlaban, spokojna głowa wszechwidzący zza firanki

Będzie ciężko bo teraz na każdą jedną rodzinę przypada po dwa samochody.

Gucio, to raz, a dwa to społeczeństwo stało się za bardzo wygodne i roszczeniowe. Kiedyś dziecko przydzielili do przedszkola na płyty lub Listopadową i rodzice musieli sobie radzić, a dzisiaj ''wpuszczajcie mnie bo mam potrzebę bodaj i pod drzwi podjadę i co mi zrobicie". Hola, hola nie tędy droga, na pewno nie pod 27.

Skoro parking przy ul Krasickiego jest przeznaczony dla przedszkola to zgłaszacie gdzie trzeba jeśli chcecie mieć pusto pod swoim blokiem.tam znaku żadnego nie ma,tak samo nie ma że Parking pod waszym blokiem należy tylko do was z tego co kojarze

/Porobia Przedszkola, placyki, daja pozwolenia na sklepiki, a gdzie sa parkingi. ?

Pod blokiem 26 jest bardzo fajnie, dzieci się bawią i starsi mogą posiedzieć na ławeczce i napewno nikt o was nie plotkuje bo i nie ma o czym. Radźcie sobie sami i nie wypisujcie bzdur na forum. Pan Wojtek niech się tak nie spina.

Dziś dzieci które zamieszkują okoliczne bloki przydzielone zostały tez na listopadową i centrum, a do PM2 przywożone są dzieci z pobliskich wiosek lub osiedla piaski i innych oddalonych. Rodzice z pobliskich bloków przyprowadzili by dzieci pieszo a nie przywozili autami. Dlaczego tak się dzieje?

Do ABC, Pan Wojtek się tak nie spina ale po prostu mamy dosyć smrodu aut pod naszymi oknami. Zrobimy wszystko co można aby pozbyć się klientów przedszkola spod naszego bloku. Wiem że macie fajnie pod blokiem 26, zieleń, w miarę cicho, no ale jak przez lata korzystało się z państwowego parkingu..

Wojtek, walcz. Niech wspomagają Cie mieszkańcy. Na pewno przyniesie to skutek. Trzymam kciuki.

Z państwowego parkingu korzystał przez lata nie tylko blok 26 ale i 27, 25, 24 i wiele innych bloków przed którymi są parkingi miejskie. W godzinach 6.30-7.00 podczas przygotowywania śniadania nie zauważyłem żeby na parkingu był problem z brakiem miejsc dla rodziców przywożących dzieci

Wojtek.S walcz chłopie na ramie broń,walcz do końca świata i jeden dzień dłużej.Może i ty otrzymasz złoty medal od wice- ministra.Ludzie trzymajcie kciuki Wojtek walczy ze smrodem aut .Drogi Wojtku.S twój upór przyniesie ci sławę i będą o tobie pisać legendy.Chłopie jeżdzisz 20-30 letnim rumplem i nie smrodzisz spalinami pod waszym blokiem ?

Tak się zastanawiam kto miałby problem z parkującymi autami, gdyby nadal działało PM3 przy ulicy Konstytucji 3 Maja, obecnie znajduje się tam Klub Seniora. Na Listopadowej jedynie ulica do zaparkowania, PM4 na Centrum - tam pod drzwi nie da się podjechać ;-)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.