Przerwa śniadaniowa w pracy

Ostatnio gdy zeszłam na przerwę by zjeść kanapkę i wypić herbatę to usłyszałam że dlaczego zeszłam na przerwę przecież są klienci jak ja mogłam tak zrobić. Ale przysługuje mi 15minut przerwy tak odpowiedziałam. Po tym zdarzeniu mam teraz same docinki i upokarzania

A gdzie ty pracujesz ? Ten kto to powiedział, sam niech pracuje bez przerwy. Co za ludzie !!!

należy się 30minut przerwy przy co najmniej 6 godzinach pracy zgodnie z kodeksem pracy

W całym cywilizowanym świecie jest przerwa na śniadanie. Nie przejmuj się głupcami.

Przerwa rzecz święta, każdemu się należy...
Ale...
Jeśli pracujesz czy w urzędzie czy w sklepie to wiesz mniej więcej w jakich godzinach jest największy ruch, zejdź szybciej i zjedz tą kanapkę. Ty będziesz najedzona i klienci nie będą się denerwować że są kolejki.

Pracownicy - niewolnicy i cos jeszcze .A pany swiatem rządzą.Brak kultury u niekturych , bo przerwa na to by zjesc sniadanie to normalne ale czy kto to rozumie , no sa tacy bezmuzgowcy co mysla ze ludzie to roboty .

Do 8 godz należy się 15 minut przerwy

Kolego,koniecznie kup slownik ortograficzny.

Przerwa śniadaniowa, sprawy socjalne to raczej za lewicy czy w socjalizmie, w demokracji, prawicy i za panów to dziad i poddany ma pracować a nie wymyślać głupoty.

Do Wicia : nie ma to znaczenia kto gdzie jakie zajmuje stanowisko . Po 4h pracy należy się przerwa na posiłek regeneracyjny który to powinien być spożyty w pomieszczeniu socjalnym . Jeżeli ktoś taki jak taka pseudo kierowniczka czy brygadzistka nie przestrzega podstaw BHP i Praw Pracowniczych do tego stosuje przemoc słowną i mobing to tą sprawę należy niezwłocznie zgłosić do sądu pracy . A jeżeli Pani źle się poczuje z powodu braku możliwości pożywienia się to należy zadzwonić na 112 . Tam Proszę dokładnie opowiedzieć co się stało i poprosić o karetkę

Na budowie było 15 minut przerwy i też taka sama sytuacja tylko w innej firmie

W mojej firmie na 8 godzin są przynajmniej trzy luzu, ze pracownik może wykorzystać na posiłek, a o paleniu nie wspomnę, bo minimum 8 razy wychodzą na dymka. Ale jeśli są klienci, to nie wyobrażam, żeby w tym czasie robić przerwę. .Pracownicy to wiedzą i rozumieją, żadna strona nie ma z tym problemu.

Są też takie przypadki, które często robią sobie przerwę, bo przecież są tak zapracowane i im należy się przerwa. Innym nie wolno, kanapki w spokoju zjeść, bo stosownie skomentują. Jak to mówią co wolno Wojewodzie to nie tobie.........

Wydaje mi się że pracodawca przyuważyl że jak są klienci zaczynasz uciekać dlatego się zdenerwował i dał ci do zrozumienia że klient jest najważniejszy a przerwy śniadaniowe trzeba robić kiedy klientów nie ma. Ja pracuję w hurtowni budowlanej i tam z tym nie ma problemów pracownicy dzielą się raz idzie jeden raz idzie drugi zawsze jest ktoś do obsługi klienta dlatego też tobie radzę nie uciekaj

Wicia chyba pracujesz w szpitalu i schodzisz na dol na podworko wewnatrz ,bo tam ciagle.stoisz z papieroskiem.

Do Marka:
Jeśli w sklepie jest wielka kolejka i klienci wyzywają kasjerki, żeby otworzyły kolejną kasę to co mają zrobić siedzące kasjerki? dzwonić po policję na klientów że są obrażane i wyzywane czy oderwać koleżankę od jedzenia bo jest na przerwie?
Trzeba jeden drugiego zrozumieć...
Jest praca i praca, wystarczy się dogadać a nie z zegarkiem w ręku po 4 godzinach na przerwę. Bądźmy ludźmi i szanujmy się wzajemnie a nie od razu do sądu.

Dziad. Widać że nigdzie nie byłeś po za Grajewem. Biedny dziad!

DO belfra ,a nie wiedziałem ze my tu zdajemy egzamin z ortografi, a to tylko forum.A tak wogule to jestem osoba dorosła wiec , na błędy jezykowe mozna zwrucić uwage dziecku. A przerwa w pracy i tak sie nalezy i trzeba to mówic czesciej by nie zapomniano o tym bo my jestesmy ludzmi i kto ma troche kultury to bedzie wiedział

Mądry człowiek idzie sr*ć w czasie pracy a glupi czeka na przerwe :)

Są ludzie i ludziska w każdej pracy tak jest ja mogę ty nie.

Przerwa rzecz święta jak są klienci 8 godzin to pracownik nie zrobi przerwy. Grajewskie zaściankowe myślenie

Kolega każdej osobie należy zwracać uwagę na błędy ortograficzne, bez znaczenia czy osoba dorosła czy dziecko . Od osoby dorosłej tym bardziej. Chyba należysz do osób, które wszystkiego wymagają od innych a od siebie to już nic? Słownik ortograficzny do ręki potem wpis na forum.

W grajewskim magistracie niektórzy wychodza na papierosa po 9 razy na 10 minut. Brawo 1.5 godziny dziennie przerwa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.