Szkolenie OSP

Witam widziałem, że ogłoszony jest nabór na szkolenie w PSP, czy ktoś się wybiera z jakiejś jednostki? Jestem zainteresowany. Niestety ja jestem ze Szczuczyna i tu nie ma możliwości bo zrobię na darmo a i tak jeździ tylko swoja klika. Może jest ktoś z wioski chętnie dołączę jeśli jest możliwość. Mogę dojeżdżać, nie ma problemu.

nie płacz, nagrabiłeś pewnie sobie a teraz płaczesz..

w prostkach potrzeba bylo ogloszenie

Zostań jednym z nas!
W związku z planowanym szkoleniem podstawowym strażaków ratowników (od 1 kwietnia do 18 czerwca 2023 r.) organizowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, ogłaszamy nabór dla osób chcących dołączyć do naszej jednostki!
Jeśli chciałbyś/chciałabyś pomagać potrzebującym, lubisz adrenalinę oraz dreszczyk emocji to przyłącz się do nas!
Wstąp w szeregi czynnych członków naszej jednostki: Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie.
Kandydat/Kandydatka do służby w Ochotniczej Straży Pożarnej powinien/powinna: zgłosić się do druha Prezesa Roberta Łepkowskiego tel. 510050723 do dnia 26 marca 2023 r.

Oj chyba ktoś nudzi się i chce pomącić trochę

To tylko kurs podstawowy bez KPP? Ktoś ma info?

Skoro jesteś ze Szczuczyna to w jaki sposób masz zamiar brać udział w akcjach jednostki z innej miejscowości, a po 2 jak lubisz adrenaline to ze spadochronem skacz a nie do straży się pchasz.

I jak to sobie wyobrażasz? Dojeżdżać na akcję? To może popytaj w tych okolicznych jednostkach a nie na forum. Nie uważasz, że taka kolejność powinna być? Raczej trzeba należeć do jakiejś jednostki by zapisać się na szkolenie? Także może określ się gdzie chcesz być, w jakiej jednostce. z tego co pamiętam jest tam trochę jednostek.

A jak nie potrafisz się komunikować z miejscową jednostka tylko od razu masz zdanie to całe szczęście tej jednostki, że nie zasilisz jej szeregów. Zresztą jak ktoś wyżej napisał chyba wpis zrobiony aby wywołać burzę ????bo nie widzę sensu kompletnie w Twoim zapytaniu. Pani Małgorzata napisała, że w Prostkach potrzebują a jak masz takie chęci to co to dla Ciebie ????Straż to współpraca zespołowa lepsza gorsza ale jednak współpraca.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.