wtorek, 28 marca 2023

Komputery dla 4-klasistów

Czy to dobry pomysł rządu, skoro otwierają się szpitale psychiatryczne dla dzieci z uzależnieniami, w tym od elektroniki i mamy raport o szkodliwym działaniu elektroniki na ludzi dorosłych a co dopiero na młody organizm.

Co z tych komputerów skoro dzieci pewnie komputer w domu a do szkoły trzeba nosić ciężkie plecaki

Uważam ze to jest fajny pomysł tylko segregacja dzieci mi się nie podoba ,bo tylko 4 klasy tak jak w tamtym roku tylko dzieci dziadków pracujących w PGR paranoja .Jeśli chodzi o uzależnienia to niestety to rodzice powinni wyznaczać granice ile dzieci mogą przed nim spędzić czasu

Oczywiście że zły,

To kupowanie wyborców niestety

Oczywiście ,że bardzo dobry pomysł dla PIS-orów
Niebawem wybory Drukarki do druku nowych banknotów pracują

Chce Pani gównoburzę wywołać?

Rozumialabym jeszcze zakup laptopów dla dzieci z najuboższych rodzin w ramach wyrównywania szans. Ale protestuję przeciw rozdawaniu i finansowaniu z moich podatków czegokolwiek -wszystkim jak leci, nawet tym, których na to bez problemu stać!

To WSZYSTKO aby w tym wszystkim dogodzić jeszcze bardziej patologii PRZED wyborami . Tyle i aż tyle!!

Tak dla dzieci kompy, a dla nas w prezencie droższy chleb, paliwo itd, a z 500+ to nie laska odłożyć na komputer?

Cóż będą zmarnowane kolejne pieniądze. Większość tych dzieci ma komputery w domach. Kilkaset tysięcy komputerów nie będzie używane i pójdą na śmietnik. Raczej chodzi o to, aby kilka firm PiSowców zrobiło interes. Nowy przekręt pod hasłem "robimy dobrze".

Zgadzam się z obserwatorem

Wiadomość dla lewaków: zawsze możecie zabrać dziecku PIS-owskiego laptopa i go sprzedać. Prezenty od PIS-owskiego rządu są przecież zawsze niedobre. Przecież od dawna wiadomo, że obrażeni na rozdawnictwo rządu lewacy nie pobierają 500+, wyprawek dla swoich lewackich dzieci, 13 i 14 emerytur. Lewaccy wyborcy są honorowi i do bulu uczciwi. (bólu)

Biznes,kasa,przekupstwo. Ktoś tych komputerów naklepał, z kimś się dogadał i komuś sprzedał. A ten co ,,kupił ,, za nasze pieniądze teraz rozda je za darmo. Taki dobry wujek to jest. A może raczej lisek chytrusek. Taki ,,podarunek ,,dla dobra ludzkości,,. Dzieci niech siedzą przed ekranem, niech grają w gry, niech oglądają bajki z strzelaniną itp. To Kolejne ogniwo do łańcucha ograniczającego wolność. A wszystko pod hasłem wyrównania szans.

edek taki mądry to sam im kup za swoje SKORO taki dobry jesteś, za zwoje ,nie za moje.
MY NIEBAWEM NIE BĘDZIEMY MIELI ZA CO CHLEBA KUPIĆ.
Dostają 500 zł.co miesiąc to trzeba było odłożyć i kupić. Co to do cholery jest. Nie mam zamiaru czyichś dzieci chować. ROZUMIESZ!!!!

Po pierwsze to z naszych pieniędzy, po drugie to tylko kiełbasa wyborcza, a po trzecie jestem pewien, że to będą buble za ogromne pieniądze...

adela szkoda że tych komputerów za tuska i kopaczowej nie było Zresztą za ich czasów na nic nie było !

Szkoda ze jak ja szlam na studia to musialam sama zarobic na laptopa bo nikt mi nie dał. Teraz darmozjady albo 500 plus albo inne prezenty z moich podatkow. Mam nadzieje ze to sie skonczy niedlugo jak Pis odejdzie od wladzy

Godne zastanowienia .Cokolwiek nie zrobią PISIORY to wszystko źle.

Fajnie, że co niektórzy są świadomi, że cała ta informatyzacja i komputeryzacja to taki koń trojański wprowadzany w konkretnym celu, tylko niekoniecznie dla nas dobrym

Do edek (etatowy propagandzista PiS): jak zaczniesz myśleć skąd się biorą na te lewackie pomysły pieniądze, to zrozumiesz.

Edek chyba cię po.. bało z tymi lewakami. Większej komuny jak teraz to od czasów Gamułki nie było. Kto popiera PiS jest lewakiem i socjalistą. Znów powstają państwowe przedsiębiorstwa które doją obywateli i zasilają portfele funkcjonariuszy politycznych. Patrz Orlen. Kto tam zasiada w radzie nadzorczej i na wysokich dobrze płatnych stanowiskach? Wystarczy popatrzyć na wszystkie spółki skarbu państwa. Okradanie wszystkich i dawanie z tej kasy wybrańcom nie jest domeną prawicy a skrajnych lewaków. Rządom pisu bliżej do rozwiązań komunistów niż republikanów w USA. Więc kto tu jest lewakiem?

To który kolega robi interes życia na laptopach?
Ten rząd to katastrofa.

Laptopy dla uczniów obiecywał już Tusk wiele lat temu. I oczywiście na obiecankach się skończyło. Wtedy to był świetny pomysł, a teraz już nie? Zdecydujcie się ludzie.
Bardzo dobrze, że dzieciaki dostaną te komputery. Szczególnie na takiej zapóźnionej prowincji, na której mieszkamy. Wolę, żeby kasa na kiełbasę wyborczą poszła w dzieci niż w jakieś patriotyczne ławeczki czy strony promujące wojsko.

Ale Wy rozumiecie, że to nasze dzieci spłacą te rozdawnictwo i jak myślicie podziękują nam za ten komputerek kolejny w domu ?

A czy Państwo wiecie ,że laptopy trzeba ładować, jaki pobór prądu, a ma być ekologicznie , po co tyle zadawać, w Polsce trzeba zmienić program nauczania, pruski system. Dzieci uczą się 70 % rzeczy nie przydatnych w życiu. Łokietek i Chrobry nie postawią domu itp

Bardziej przydatne dla uczniów by były dobrej jakości czytniki e-booków z wgranymi lekturami na całą naukę w szkole. Ale laptop lepiej się prezentuje jako kiełbasa na wybory.....

Odnoszę wrażenie że ludzie nie rozumieją pojęc socjalizm i kapitalizm.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.