środa, 5 października 2022

Ubezpieczenie na życie

Witam.Zamierzam się ubezpieczyć na życie,którą ubezpieczalnie polecacie w Grajewie.Pozdrawiam.

podpinam się pod informację

Napewno nie PZU jestem po operacji kręgosłupa złozylam dokumenty i nic nie dostałam przenoszę się do innej firmy bo PZU tylko potrafi składki brać i nic więcej szok poprostu szok

Proponuje ubezpieczenie grupowe jeżeli możesz się ubezpieczyć tam gdzie pracujesz i jeżeli małżonek pracuje to tez u niego . Grupowe ubezpieczenia są najlepsze.

Zanim wybierze Pani polisę na życie proponuje w domu zapisać sobie na kartce na czym Pani najbardziej zależy i co ma zawierać polisa i oczywiście na jaką kwotę chce Pani się ubezpieczyć . To wszystko jest bardzo ważne ! Bo później wrazie czego wychodzą nieporozumienia ( wiem z doświadczenia) Pani ubezpieczyciel wprowadziła mnie w błąd , a ja głupia nie przeczytałam umowy . No i którego razu się rozczarowałam . Oczywiście zmieniłam firmę ubezpieczeniowa i jest Ok .

Chmielewscy, między kwiaciarnia a jagoda

Z własnego doświadczenia wiem że nie warto wykupywać ubezpieczenia. Towarzystwo w razie konieczności wypłaty odszkodowania daje marny ochłap. Pięknie to wygląda tylko w momencie podpisywa nia ubezpieczenia ...

Niestety potwierdzam. PZU to kręciele. Namówili na podwyższenie składki na leczenie szpitalne. Zdarzyła się operacja, a oni nic nie wypłacili.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.