Urzędnicy z covidem

Czy to prawda że w urzędach zaczęła się kolejna fala covida mimo tego że się wszędzie izolują a po sklepach chodzą jak gdyby nigdy nic. A też jak chorują to nie idą się testować bardzo fajne a ty człowieczku chodź w maseczce.

Grzesiu w domu wszyscy zdrowi?

Ja do urzedu wejsc nie moge,ale pracownik urzedu do poradni przyszedl i nawet maseczki nie chcial wlozyc. O co chodzi.

Do ,,Pan urzędnik": Bardzo dobrze, że Grzegorz mówi o tej sprawie. Każdy cicho sza, nie mówi, że jest chory i nie idzie na kwarantannę, a wirus dalej się rozprzestrzenia. Przez takie postępowanie pandemia nigdy nie przystopuje.

Prawda jest taka że covid jest ale destrukcja i statystyki nie. Nie chce mi się nawet już gadać o tym. Masz wolny rozum, myśl


Covid omikron jest wszędzie !

Proszę z tej dyskusji wykluczyć Starostwo, które jest otwarte i interesantów załatwia na bieżąco!

Urząd tez otwarty, pandemia się skończy jak przestaniecie wierzyć w magię szczepionek po których umierają ludzie i to młodzi ludzie.

Tak tak w starostwie jest inna pandemia, nepotyzm brak etyki i moralności, prawie jak pokoje na godzinę.......

Nie tylko w urzędzie, zmam sytuację mama nierobi testu bo córcia ma studniówkę i boi się ze będzie kwarantanna. Bardzo rozsądne.........

Szkoda ze urzedy sie zamykają. Np w Szczuczynie.
A pracownik szpitala ktory ma kontakt z chorymi na covid musi chodzic do pracy . Ale co tam . Urzędy mogą wszystko

Chodzić do pracy źle, nie chodzić źle. Do sklepu nie wolno, do kościoła nie wolno, do szpitala nie wolno bo Magda się burzy. To co wolno jak nic nie wolno?

Urzędy zamknięte dla petentów A w sklepach zero odległości zachowanej i każdemu spieszy się wstyd

Które urzędy w Grajewie są zamknięte?

Znam podobny przypadek, osoba z rodziny nie pójdzie na test i kwarantannę, bo członek rodziny mieszkający z nią nie dostanie premii jakby nałożono kwarantannę. Podejście po kiju... I przez takie osoby pandemia nigdy nie minie...

Które urzędy są zamknięte prowokatorze

Do Tralalala: Czemu Pan/Pani nazywa kogoś prowokatorem? Z tego co ja wiem, to ograniczona obsługa petenta jest w Urzędzie Gminy. A jak jest w innych, to chętnie się dowiem.

w starostwie nie ma pandemii, maseczki zakładają tylko do zdjęć. /

Kościół np w Grajewie pandemii nie ma. Wszyscy bez masek, po kolędzie też. Mandaty tylko w sklepach bo kościoła się nie tyka. Jak oni się nie boją to znaczy że coś jest na rzeczy

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.