Blok na Targowej ( stary hotel)

Czy ktoś zwrócił uwagę na wiszące kawałki szyby w głównych drzwiach wejściowych w bloku 16 na Targowej ( stary hotel), problem widnieje już z 2 miesiące, kto powinien się tym zająć ?

Jeżeli widzisz problem to zgłoś w biurze na 4 piętrze a na pewno problem zostanie szybko rozwiązany a nie piszesz swoje żale na forum. Przecież zarządca nie może 24/7 oglądać bloku i patrzeć czy coś się nie stało. /

Już Pani odpowiadam. Każdy kto jest współwłaścicielem tego bloku i tej działki. Tak samo każdy mieszkaniec tego bloku powinien zwrócić uwagę takim co gromadzą się przed drzwiami wejściowymi. To przecież ci dwaj pijusy wytłukli tą szybę co bez przerwy tam piją alkohol. Jest naplute, narozlewane alkoholu, petów narzucane. Ostatnio przesiaduje na tej klatce towarzystwo nie odpowiednie i pani mieszkanka nie ma odwagi zwrócić takiemu towarzystwu uwagi? Trochę odwagi i będzie porządek. Ci dwaj pijusy to mieszkańcy tego bloku. Między innymi to też i z ich pieniędzy wstawienie tych szyb będzie opłacone. Jeśli jest Pani właścicielką jednego z mieszkań tego bloku to również do Pani należy dbanie o porządek w tym bloku a nie wyciąganie brudów na forum. Każdy współwłaściciel i każdy mieszkaniec jest odpowiedzialny za stan porządkowy danego bloku, nie tylko tego. O ile mi wiadomo to w regulaminie wewnętrznym tego bloku jest zakaz gromadzenia się młodzieży na klatkach schodowych i przed drzwiami wejściowymi. Wystarczy zadzwonić na policję. Także Pani mieszkanko! Zaangażuje się Pani w dbanie o ten blok a nie tylko żąda. Tam nie ma od kogo żądać. Tam zarząd pracuje społecznie. Jeśli Pani najmuje mieszkanie to żądać od właściciela lokalu. Ewentualnie zgłosić swoją chęć działania i wstąpić do zarządu, no i pokazać swoją klasę zarządzania.

Brudasy i pijaki nie dbają nawet o swoją prywatną własność a co dopiero o wspólną , ukarać jednego z drugim dla przykładu to dziesiątemu przekażą że nie wolno pić pod klatką ani na klatce a co dopiero niszczyć! To żeby w naszym bloku było czysto i przyjemnie musimy wspólnie o to zadbać a nie oglądać się jeden na drugiego

Dziękuję za odpowiedź dziękuję również za hejt skierowany w moją stronę ( żałosne) wszyscy widzą ten problem ponieważ są to drzwi wejściowe. Problem był zgłaszany i w dalszym ciągu kawały szyby sobie wiszą bez żadnego zabezpieczenia. Boję się o swoje małe dzieci z którymi przechodzę kilka razy dziennie.

Szanowna Pani mieszkanko! O ile mi wiadomo wstawienie tej wybitej szyby zostało zlecone firmie z oś południe już około dwa miesiące temu. Były brane już dwa razy wymiary przez tą firmę. Pewnie nie odpowiednia firma. Trzeba cierpliwie czekać.
A to że pijaki i brudasy to fakt. Wystarczy przejść przy ich lokalach. Na pewno Pani ich zna i widzi ale uwagi im Pani nie zwróci.

skoro Szanowna Pani zgłosiła i nic nie jest zrobione , a pani boi się o dzieci to trzeba po pierwsze przyłożyć się do opieki przy wyjściu z domu nad nimi a nie puszczać samopas , a po drugie to jak pani z mężem bądź partnerem wzięła by jakiś karton czy płytę i zastawiła by to szybę to korona by nie spadła z głowy wręcz każdy by pochwalił takie zachowanie . była Pani sprzątaczka to narzekanie że słabo sprząta jest pan też narzekanie . ale jak by przyszło żeby tak samemu kolejkę zrobić do sprzątania o to wtedy krzyki by były bo jak to damesa by klatę zmywała . Także kobieto przemyśl co robisz i sama też ukłoń się w stronę wspólnego porządku i dobra bo jak na razie to niczym nie odstajesz od tych młodych osób co staczają się na dno przy tych drzwiach brudząc, demoralizując i niszcząc wspólne mienie , a na koniec tak przytoczę stare przypowiedzenie , że nawet ptak nie sra w swoje gniazdo co niby nie ma rozumu , a pani jednak to robi i to na rzadko aż na cały blok niesie fetor i echo . Pozdrawiam mieszkańców hotelu :)

Do jeden z właścicieli : szanowny panie ! co pan za głupoty opowiada kartonem czy płytą łatać dziury ogarnij się chłopie Ni zatem ni po tym ,ale kobieta ma racje aż krzywda musi się stać żeby wyeliminować taka niebezpieczna usterkę.

Wiocha przybyszewo, ma być wiochą przybyszewem. Miasta się zachciało.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.