Wiadomości

Życzenia Wójta Gminy Grajewo

   Szanowni Państwo, mieszkańcy Gminy Grajewo, drodzy goście i mieszkańcy sąsiednich samorządów. Święta Bożego Narodzenia są czasem refleksji  i zadumy, jest ciepło i cicho. Ten czas sprzyja rodzinnej atmosferze. Tradycyjnie Święta Bożego Narodzenia, pożegnanie starego i powitanie nowego roku to czas podsumowań i planów. Ciepło świątecznych spotkań pozwala dostrzec radości i troski najbliższych w rodzinie, w pracy i służbie publicznej. Niech światło Betlejemskiej Gwiazdy pomoże odnaleźć nam właściwy kierunek, pomyślną i bezpieczną drogę na nowy rok, niech ciepły klimat świąt pozostanie z nami, dodaje sił, pomaga przetrwać trudniejsze chwile. Niech Nowy Rok 2010 przyniesie dużo satysfakcji z realizacji zadań w każdej dziedzinie życia zawodowego i społecznego działania.
   
    W imieniu Samorządy Gminy Grajewo, Rady Gminy, pracowników Urzędu Gminy i własnym życzę Państwu wszystkiego co najlepsze, zdrowia, spokoju, poczucia bezpieczeństwa i szczęścia osobistego.

        

 Wójt Gminy Grajewo
             Stanisław Szleter

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.