Sport

  • 5 komentarzy
  • 9359 wyświetleń

Żubr. Zbiera się na Jagę

KIBICE JAGIELLONI BIAŁYSTOK WRAZ Z ŻUBREM

TWORZĄ OPRAWĘ NA NOWYM STADIONIE „JAGI”

 

Rozpoczęła się zbiórka kapsli na pierwszą

oprawę meczową na nowym stadionie Jagiellonii

 

Wystartowała akcja „Żubr. Zbiera się na Jagę”. W Białymstoku i kilku okolicznych miastach stanęły urny w barwach Jagiellonii. Do sierpnia br. kibice będą zbierać kapsle Żubra. Główny sponsor Jagi w podziękowaniu ufunduje pierwszą, historyczną oprawę meczową nowego stadionu tego klubu.

W ramach akcji „Żubr. Zbiera się na Jagę”, kibice mogą zbierać kapsle z popularnego na Podlasiu piwa Żubr do urn w charakterystycznych kolorach Klubu Jagiellonia Białystok. Urny stanęły w Białymstoku, a także okolicznych miastach: Bielsku Podlaskim, Czarnej Białostockiej, Hajnówce, Kuźnicy, Łapach, Mońkach, Grajewie i Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki temu kibice Jagiellonii ze wszystkich tych miast mogą przyłączyć się do akcji.

Akcja potrwa do sierpnia br., kiedy planowany jest pierwszy mecz Jagiellonii na nowym stadionie.

– Kibice Jagiellonii nie raz już udowadniali, że są razem ze swoją drużyną. Wszyscy czekamy na ten moment, kiedy Jaga po raz pierwszy zagra na nowym, wspaniałym stadionie. Cieszę się, że Żubr, wieloletni sponsor klubu, chce pomóc w uświetnieniu tego wydarzenia. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich naszych fanów do zbiórki kapsli. Każdy kapsel przybliża nas do imponującej kartoniady, pierwszej na nowym stadionie Jagi – powiedział Mariusz Jurczewski, Członek Zarządu Jagiellonia Białystok SSA.

Żubr, wywodzący się z Podlasia, jest bardzo silnie związany z regionem. Podobnie jak kibice Jagiellonii Białystok, Żubr jest dumny z osiągnięć drużyny i wspiera ją od lat.

Akcja „Żubr. Zbiera się na Jagę” to kolejna już inicjatywa Żubra, mająca na celu wspieranie „Jagi”. Podczas poprzedniej akcji kibice zebrali łącznie 47 000 kapsli, a w podziękowaniu  Żubr ufundował specjalną sektorówkę. Efektem wcześniejszej współpracy marki z fanami Jagi jest także m.in. sektorówka w kształcie koszulki meczowej z logo Żubra.

czwartek, 18 kwietnia 2024

WARMIA Grajewo. Zapraszamy na mecz!

Komentarze (5)

Gdzie te unrny w Grajewie ich nie widac :E

dokladnie podac miejsca tych urn

zbierajcie bo niebedzie stadionu hehe

mam dużo kapsli gdzie je mogę oddać

wlasnie gdzie znajduja sie te urny prosze o konkretna lokalizacje pozdrawiam kibic

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.