niedziela, 14 sierpnia 2022

Sport

  • 11 komentarzy
  • 11697 wyświetleń

ZS Nr 2 znowu wygrywa!


W dniu 25.01.2012 r (środa) w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży  odbył się  turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSEiO nr 6 w Łomży.
W turnieju uczestniczyły następujące zespoły:
1. ZS Nr 2 Grajewo
2. ZSEiO 6 Lomża
3. I LO Łomża
Wyniki poszczególnych  spotkań:
1. ZS Nr 2 Grajewo – ZSEiO 6 Lomża 2:1
2. ZS Nr 2Grajewo   - I LO Łomża 2:0
3. ZSEiO 6 Lomża    - I LO Łomża  2:0
4. 
Skład Zespołu Szkól nr 2 w Grajewie:
1. Justyna Sztachelska
2. Milena Czubak
3. Karolina Sypytkowska
4. Monika Strzałkowska
5. Anna Łempicka
6. Marta Saciłowska
7. Daria Drewnowska
8. Olga Zarzecka

Opiekun: Paweł Obrycki
Wygrana tym bardziej cieszy ze w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie zagrały również dwie gimnazjalistki, które pokazały się z bardzo dobrej strony.


czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (11)

I po co tak się starać? Czy ktoś to docenia ?

szkoła daleko zaszła kiedyś było kiepsko w sporcie a teraz same czołówki gratulacje szkoda tylko ze czasem nauczyciel nie docenia swojego ucznia..;)

o czym ty piszesz były uczenniu?ty przynajmniej powiedz kto bo na pewno nie P Obrycki.zawsze sa jakies podziękowania na koniec za sport od niego wiec skoro rzucasz temat na internet to pisz dokładniej a nie sie kryjesz będąc anonimowy czujesz się odważny

Gratulację!!!I dla zawodniczek i dla trenera.

Nauczyciele wf-u doceniają ;) inni mają to gdzies, że robi się coś dla szkoły, co gorsza krytykują Nas i robią na złość :) Tylko gdyby nie my na stronach dawno już by o jednostce nie bylo nic słychać w dziale sportowym ;) Nie doceniają tego, że siedzimy wiele godzin dziennie na sali do pozna na treningach.. nie patrzą też na to, że zmagamy się z wieloma kontuzjami i wkładamy w to wiele wysiłku :) Chciałam tylko dodać, że ten sam skład gra w 1 lidze siatkowki i w 1 lidze piłki ręcznej, ponadto te same dziewczyny jeżdzą na kosza i inne turnieje ;) Spędziłam w tej szkole setki godzin trenując, przebiegalam wiele godzin na meczach, strzelilam pewnie setki goli i rzucilam wiele koszy, z dziewczynami wygralysmy większosc rozgrywek.. kluczowe pytanie.. czy usłysze kiedyś od jakiegos innego nauczyciela niz od wf-u glupie "gratuluje" ? hehe :)

ciesz sie ze w ogole macie treningi bo tylko oni robia reszta ma gdzies.wymagasz czegos a nie doceniasz tego co masz

Ja gratuluję zawodniczkom i trenerowi - i to zawsze

do 0101ats ..piekna wypowiedz! sadze ze tego nikt nie docenia kazdy nayczyciel z innego przedmiotu bedzie gadal ze spedzacie ten czas na sali czy na zawodach :) hehehe wiem jak jest i dlatego nie gram w nic:P nie chce mi sie sluchac glupiego gadania na ten temat jjak bylo w gimnazjum

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.