wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7286 wyświetleń

Zrób porządek w szafie

POLSKIE TOWARZYSTWO POMOCY HUMANITARNEJ DAR
ogłasza zbiórkę odzieży oraz innych tekstyliów dnia 17.07.2004 roku w godzinach 9.00 - 16.00.
W tym dniu ulicami będą wielokrotnie przejeżdżać oznakowane samochody i zbiorą wystawione rzeczy. Do worków można wkładać: wszelkiego rodzju odzież, bieliznę, swetry, ręczniki, obrusy, pościel, koce, kołdry, pierzyny oraz buty powiązane parami, a także zabawki. Zamknięte worki należy wyłożyć przed budynek. Celem akcji jest pomoc ludziom najuboższym.

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (5)

Polecam artykul http://www.akcjasos.pl/news/show.php?id=178 na temat tego DAR-u u nas na Opolszczyznie tez porozdawali kartki i wogole sie nie pojawili po wystawione workki z odzieza no i dobrze ze tak sie stalo, bo po lekturze tego artykulu mialabym niesmak, ze dalam im odziez po mamie.

chciałam oddac najuboższym pare darów .Dzisiaj w Domaszowicach jest taka zbiórka, lecz nie ma nikogo, kto by to zbierał. Jestem zdenerwowana , bo tego nie rozumiem
Mieszkanka Domaszowic koło Kielc

CO to za organizacja?komu pomagają ?nikt ich nie zna,adresu i telefonu stacjonarnego brak,to jeszcze jeden przekrent!!!!!!

Kto wie ile się odzieży zbiera? Ja wiem ok.250 tys.ton rocznie proszę sobie wyobrazić wielkość wysypisk śmieci. LUDZIE dbajmy o naszą kochaną ziemię i środowisko bo mamy ją tylko jedną. Dzięki za wywózkę !

zajrzyjcie na http://www.sztafeta.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1588
To banda oszustów, a ubrania trafiają do ciucholandów na Ukrainie!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.