środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8911 wyświetleń

Zrób porządek w szafie

POLSKIE TOWARZYSTWO POMOCY HUMANITARNEJ DAR
ogłasza zbiórkę odzieży oraz innych tekstyliów dnia 17.07.2004 roku w godzinach 9.00 - 16.00.
W tym dniu ulicami będą wielokrotnie przejeżdżać oznakowane samochody i zbiorą wystawione rzeczy. Do worków można wkładać: wszelkiego rodzju odzież, bieliznę, swetry, ręczniki, obrusy, pościel, koce, kołdry, pierzyny oraz buty powiązane parami, a także zabawki. Zamknięte worki należy wyłożyć przed budynek. Celem akcji jest pomoc ludziom najuboższym.

Komentarze (5)

Polecam artykul http://www.akcjasos.pl/news/show.php?id=178 na temat tego DAR-u u nas na Opolszczyznie tez porozdawali kartki i wogole sie nie pojawili po wystawione workki z odzieza no i dobrze ze tak sie stalo, bo po lekturze tego artykulu mialabym niesmak, ze dalam im odziez po mamie.

chciałam oddac najuboższym pare darów .Dzisiaj w Domaszowicach jest taka zbiórka, lecz nie ma nikogo, kto by to zbierał. Jestem zdenerwowana , bo tego nie rozumiem
Mieszkanka Domaszowic koło Kielc

CO to za organizacja?komu pomagają ?nikt ich nie zna,adresu i telefonu stacjonarnego brak,to jeszcze jeden przekrent!!!!!!

Kto wie ile się odzieży zbiera? Ja wiem ok.250 tys.ton rocznie proszę sobie wyobrazić wielkość wysypisk śmieci. LUDZIE dbajmy o naszą kochaną ziemię i środowisko bo mamy ją tylko jedną. Dzięki za wywózkę !

zajrzyjcie na http://www.sztafeta.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1588
To banda oszustów, a ubrania trafiają do ciucholandów na Ukrainie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.