czwartek, 7 grudnia 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11452 wyświetleń

ZOL w Szczuczynie

„Wesołe jest życie staruszka” – czyli o sytuacji Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Szczuczynie

Wywiad przeprowadzony z Dyrektorem Zakładu Lekarzem Medycyny Panią Elżbietą Niklińską:

V.S. e-Grajewo.pl
- Z jakimi kłopotami boryka się Zakład Opiekuńczo Leczniczy?

Dyrektor Zakładu
- Jak zwykle myślę, że jak wszystkie Zakłady Opieki Zdrowotnej – są to kłopoty finansowe, niestety.

V.S. e-Grajewo.pl
- Na co brakuje funduszy?

Dyrektor Zakładu
- Praktycznie na wszystko. Nie mamy pieniędzy, żeby przeprowadzić jakiekolwiek remonty. Ostatni remont (tak to nazwijmy) był trzy lata temu. Na dzień dzisiejszy powinniśmy odświeżyć sale i gabinet zabiegowy. Nie ma dosłownie grosza na zakup farb, i podobnych tego typu rzeczy. Brak nam pieniędzy żeby regularnie opłacać faktury. Zalegamy w firmach farmaceutycznych i nie tylko. Zadłużamy się w hurtowniach, z których pobieramy składniki żywnościowe. Mamy trochę zobowiązań wymagalnych, może nie są to olbrzymie kwoty, ale na możliwości naszego Zakładu są to kwoty znaczące...


kliknij - tutaj cała rozmowa...

V.S. e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (4)

Musze przyznać,że miałam "przyjemność"być w tym zakładzie i musze pochwalić panią kierownik i cały personel,bo jest tam bardzo czysto(chociaż trudno jest napewno przy starszych ludziach utrzymać świeżość).Wszyscy sa nakarmieni i nikomu za bardzo niczego nie brakuje!

Pani Dr Pani jest potrzebna , dobra księgowa , sekretarka i Pani. To powinna być cała administracja. Po co wydawać zbędne pieniądze na stanowiska nikomu nie potrzebe. /P. Gr./ ..

Jeżeli nie zniknie komentarz na mój temat na stronie o ZOL-u to spotkamy sie w sądzie!!!!!!!


o brawo - Pani Halino - "uderz w stół a nozyce się odezwą " ......ktoś w Szczuczynie z ZOL-u czuje się nietykalny - jak wiemy pracujeą tam ludzie za nasze pieniądze ( podatki) - chyba że jest to placówka prywatna - a to przepraszam - sprawy kadrowe nikogo nie obchodzą - tylko właściciela

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.