Sport

  • 5 komentarzy
  • 1626 wyświetleń

Znaczące występy najmłodszych tenisistów

Najmłodsi tenisiści stołowi sekcji tenisa stołowego potwierdzają swoją grą przynależność do czołówki województwa podlaskiego w kategorii młodzików i żaków.

14 maja w Sokółce najlepsza zawodniczka grajewskiego MOSiR Liwia Pieńczykowska w kategorii dziewcząt klas IV i młodsze wywalczyła I miejsce i puchar Starosty Sokólskiego a w kategorii V-VIII zajęła II miejsce i również puchar. W kategorii chłopców klas V-VIII Maksymilian Singh Sobti odniósł cztery zwycięstwa i na 26 startujących wywalczył wysokie 7 miejsce. Liwia Pieńczykowska swoimi ostatnimi występami potwierdziła że jako jeszcze żaczka potrafi wygrywać ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodniczkami z kategorii młodziczek i kadetek.

 

16 maja w Suchowoli w mistrzostwach województwa LZS i II Memoriale Z. Dziewiątkowskiego Liwia zagrała na dobrym poziomie i wywalczyła II miejsce a przegrała tylko 2-3 z Borkowską LUKS Pisanica.

Bardzo ważnym faktem jest to, że zawodniczka MOSiR po mistrzostwach województwa młodziczek w tenisie stołowym została powołana do reprezentacji województwa podlaskiego na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

Komentarze (5)

Gratulacje,świetne wyniki!!!

Rośnie nam nowe pokolenie a młodzi zawodnicy widzą też tenisistów 2 ligi.... gratulacje trenerze !

Bardzo ladnie ze mlodzi garna sie do sportu i odnosza sukcesy./

Pozdrawiam p.Gienka i pozdrowionka dla Ewci.????Stasia P.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.