Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 13428 wyświetleń

Zmiany w "ogólniaku"

Trwają prace nad termomodernizacją Zespołu Szkół nr 1 w Grajewie. W budynku przy ulicy Mickiewicza zostanie przebudowana instalacja centralnego ogrzewania, m.in. wymiana węzła cieplnego oraz częściowa wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Fachowcy zajęli się pracami rozbiórkowymi, robotami ziemnymi, murowymi, tynkowymi. Dokonają wymiany stolarki, roboty pokrywcze oraz wykonają obróbki blacharskie, docieplenia ścian zewnętrznych budynków ZS nr 1, stropodachu. Wykonają prace instalacyjne (odgromową, elektryczną), jak również malarskie. Zmodernizują instalację centralnego ogrzewania, węzła c.o. oraz c.w.u.

Organem prowadzącym szkołę jest Starostwo Powiatowe w Grajewie
Komentarze (5)

w końcu będzie tam ciepło :) szkoda, że dopiero teraz ..

to co oni czekali na rozoczecie roku szkolnego z tymi robotami? Moze uczniow na pomocnikow zatrudnic w ramach pracy spolecznej?

Jak ja skończyłem juz Lo to teraz się za ogrzewanie biorą, a w zimę w klasie bez bluzy to byś przymarzł do podłogi, nie wspominając już ludziach chodzących w kurtkach po szkole... ZRÓBCIE OGRZEWANIE NA SALACH GIMNASTYCZNYCH BO TAM SIĘ NIE DA ĆWICZYĆ W ZIME W STROJU !!!

moja piękna szkoła, trochę się tęski po roku studiów:)

nareszcie! a my na rozgrzewkę popijaliśmy herbatkę na fizyce:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.