sobota, 13 sierpnia 2022

Sport

  • 14 komentarzy
  • 8825 wyświetleń

Złoto dla Niedźwiadnej

W piątek 18 maja na stadionie OSIR w Sokółce odbył sie wojewódzki etap turnieju piłki nożnej im. Marka Wielgusa . Powiat grajewski reprezentowała druzyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej. Zawodniczki rozegrały bardzo dobre spotkania zarówno w grupie jak i finałowe. Ostatecznie zajęły pierwsze miejsce,a tym samym awansowały do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się we wrześniu we Wrocławiu.

czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (14)

Gratulacje dziewczyny! ;) trzymam kciuki i zycze dalszych sukcesow :)

Gratuluję:) Zawsze marzyłam, by dojść tak wysoko, jak na razie niestety nie udaje się, ale życzę Wam powodzenia:)

Dobry przykład od góry idzie. Do Niedźwiadnej wniósł nieustanne pasmo szczęścia, tak myślę, że to - Jarosław S.

Brawo dziewczynki :D

I pewnie znowu odmłodzone o 2 do 4 lat jak to
bywało w "piłkarskiej kadrze" pana MAĆKA z MGOKIS w Szczuczynie.

ulalala.. gratki dla niedzwiadnej ^^

Gratulacje dziewczętom i opiekunowi. Powodzenia w finale ogólnopolkim.

Do Mieeetek> Jeśli kogoś interesuje wiek dziewczynek to zapraszam do szkoły, chętnie udziele informacji w tej kwestii. Proszę nie oczerniać i nie domniemiać wieku tylko sprawdzić. Nie rozumiem też aluzji "znowu" ? Zapraszam do szkoły.

Do Kopirajter. To nie zadne szczęście, to poprostu wytężona praca całego zespołu. Proszę prześledzic wyniki meczów na eliminacjach powiatowych, a następnie na wojewódzkich. Zauważy pan, ze dziewczeta z Niedźwiadnej nie pozostawiły żadnych wątpliwości, kto jest najlepszy. Pozdrawaim.

Dziewczęta nie są odmładzane, a" kadra piłkarska" nie ma nic wspólnego z Panem Maćkiem. Trzeba wiedzieć, co sie pisze, bo można kogoś skrzywdzić.

Niedźwiadna górą!
Gratulacje. ;)

Brawo! Widać, że dziewczęta ze wsi mają jeszcze inne zainteresowania oprócz siedzenia przed kompem, włóczenia się po marketach i innych tego typu rozrywek.
Ach gdzie te czasy gdy na każdej niemal wioseczce i w każdym miasteczku choć nie było ładnych boisk dzieciaki grały spontanicznie w piłkę.

Dziewczynki z Niedźwiadnej po raz kolejny pokazały jak się gra w piłkę. Gratulacje!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.