piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3191 wyświetleń

Zlikwidowana leśna bimbrownia

Zlikwidowana leśna bimbrownia

Funkcjonariusze KAS z Białegostoku ustalili, że w lesie w okolicach Gródka funkcjonuje bimbrownia, w której produkowany jest nielegalny alkohol. Mundurowi wkroczyli na jej teren zaskakując nadzorującego produkcję 66-letniego mężczyznę, mieszkańca jednej z podgródeckich wsi.


W leśnej bimbrowni funkcjonariusze ujawnili kadzie na zacier, worki z mąką, piec, pompę i chłodnice wykorzystywane w produkcji bimbru oraz 120 litrów właśnie wyprodukowanego alkoholu. Kolejne niemal 30 litrów bimbru mundurowi znaleźli w miejscu zamieszkania 66-latka.

Funkcjonariusze KAS wszczęli przeciwko mężczyźnie postępowanie karne skarbowe rekwirując nielegalny alkohol oraz zabezpieczając aparaturę do jego produkcji. Bimbrownik odpowie teraz przed sądem. Grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do roku. - st. asp. Maciej Czarnecki
Oficer prasowy podlaskiej KAS

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (5)

Eeee tam, tą bimbrownię prowadzili tajni agenci Łukaszenki. Na bank!

Z tego co tam widać to mundurowi produkują bimberek ;)

I co teraz garguś zmienie branże

Baba Jaga, masz rację. To jest wojna hybrydowa. Celem jest rozpijać "wrogów".

jak ludzie mogą pić ten żur ???

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.