sobota, 28 stycznia 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3239 wyświetleń

Zima na drogach. Kierowco, jedź ostrożnie!

Po alkoholu, na zakazie, bez wyobraźni…wobec takich kierujących policjanci interweniowali w ostatni weekend.

Każdy łamiący prawo i przepisy bezpieczeństwa w ruchu drogowym musi liczyć się z odpowiedzialnością i surowymi karami, zarówno za popełniane wykroczenia, jak i przestępstwa drogowe. Czuwając nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego policjanci codziennie patrolują ulice i kontrolują kierujących eliminując z ruchu tych, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze stwarzają zagrożenie dla innych.


W miniony weekend (18-20.11.2022r.) na drogach WarmiI i Mazur policjanci odnotowali 6 wypadków, w których 1 osoba zginęła, a 7 osób zostało rannych. Funkcjonariusze byli wzywani do 189 kolizji drogowych i ujawnili 21 nietrzeźwych kierujących.

 

KWP  w Olsztynie 

Komentarze (5)

Prędkość prędkość i efekt jak widać na zdjęciach.

Obserwator to nie prawda.
Czasem jedziesz 20km/h a jest tak ślizgo,że i tak cię przekręca.
Widać nie jeździsz za często.

Czemu stolarki nie solą trasy Szczuczyn Augustów!!!

Do kierowcy
Droga Dk 61 przeszła pod zarząd wojewodzki dróg. nie podlega już pod generalną. Ze skargami proszę dzwonić na Białystok, do Wojewódzkiego Zarządu Dróg.

Obserwator ma racje, jak prędkość jest mała to nawet jak się wpadnie w poślizg to łatwiej z niego wyjść. Jak się nie uda wyjść z poślizgu to przy małej prędkości skutki wpadnięcia w poślizg są o wiele mniej tragiczne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.