czwartek, 2 lutego 2023

Wiadomości

Zgłaszaj uwagi i sugestie


Do 26 lutego br. można zgłaszać uwagi i sugestie dotyczące rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 10 grudnia 2017 r. Właśnie dziś (13.02.) ruszyła kolejna edycja konsultacji społecznych. Pamiętajmy, by za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy pociągów regionalnych.

Wnioski z propozycjami należy przesłać na specjalnym formularzu na adres e-mail: kancelaria@wrotapodlasia.pl. W tytule wiadomości wpisujemy „Konsultacje społeczne RJP 2017/2018" 

Wnioski niepełne, anonimowe lub z nieprawdziwymi danymi, ogólnikowe i niewnoszące konkretnego postulatu, dotyczące połączeń międzynarodowych i dalekobieżnych (np. pociąg relacji Białystok – Warszawa, Hajnówka – Warszawa), z uwagami dotyczącymi stanu taboru i prędkości kursowania pociągów, zawierające uwagi o stanie linii kolejowych, dworców i przystanków nie będą rozpatrywane.

O przyszłym kształcie kolejowej oferty przewozowej zadecyduje m.in. ilość środków finansowych w dyspozycji województwa, dostępność infrastruktury, jej stan i możliwości zapewnienia oferty odpowiedniej do zapotrzebowania i oczekiwań podróżnych.

 

pobierz: Formularz_RJP2017_2018


Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego 
Departament Infrastruktury i Transportu 
15-888 Białystok, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1
 

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.