środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 15229 wyświetleń

Zdjęcia z wakacji 2012

Wróciłeś już z  wakacji, urlopu i chcesz pochwalić się swoimi zdjęciem znajomym?

Czekamy na pomysłowe, artystyczne, humorystyczne fotografie,  z Tobą w roli głównej!

na którym będzie widać, jak świetnie spędzasz urlop, wakacje 2012

 

Prześlij zdjęcie + opis, datę, imię lub nazwisko autora fotografii..

biuro@e-Grajewo.pl

 Zdjęcia z wakacji 2010

Zdjęcia z wakacji 2011

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (5)

zazdroszczę wszystkim wakacjonowiczom! :)

À propos, może ktoś z Grajewa wybiera się w Tatry Wysokie ( Polskie, bądź Słowackie) w okresie - sierpień/wrzesień ?

Panie Dakar, mam pytanie do Pana ponieważ widzę żę Pan duzo podróżuje czy podejście na Kasprowy Wierch jest bezpieczne by iść razem z 6-latkiem?

Pani Elu, przejście szlakiem na Kasprowy zajmuję przeciętnemu turyście 3 godz. Szlak ten jest łatwy, pozbawiony trudności technicznych. Co najwyżej ostatni trawers podejścia na szczyt może sprawić kłopot osobom z lękiem wysokości. Często spotykałem tu uśmiechnięte osoby z małymi dziećmi, a nawet z niemowlętami w nosidełkach turystycznych. Wspomnę jednak, że również widziałem, niemalże dantejskie sceny- rodziców z zapłakanymi malcami, zmęczonymi uciążliwym marszem, słońcem, często deszczem. Którzy nie wiedzieli co w takiej sytuacji zrobić, kiedy pogoda diametralnie się zmienia, a oni są zupełnie na to nie przygotowani ( i tak np. w ub.r. na przełomie czerwca i lipca spadł trzykrotnie śnieg i wiał halny). Nie wiem jakie jest Wasze doświadczenie górskie, ale jeżeli macie za sobą np. przejście jakiejś całej Doliny(np. Kościeliskiej czy Chochołowskiej) od szlabanu do schroniska, lub do Morskiego Oka i dziecko się” nie poddawało”, to wysiłkowo podobnie będzie z wejściem na Kasprowy. Jeśli chodzi o aspekt bezpieczeństwa, to chyba nikt się nie pokusi o stwierdzenie, że w górach jest bezpiecznie, a zwłaszcza z sześciolatkiem. Życzę podjęcia trafnej decyzji.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.