środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

Zderzenie z łosiem na DK 65

Na drodze krajowej nr 65 samochód osobowy zderzył się z łosiem, jedna osoba trafiła do szpitala.


W czwartek 16 stycznia br., późnym popołudniem, toyota zderzyła się z przebiegającym przez drogę łosiem. Do zdarzenia doszło na krajowej 65, między Grajewem a Ełkiem (m. Zdunki). Kierujący Yaris uderzył w zwierzę, które wybiegło przed pojazd.

Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń, jedną osobę przewieziono na konsultacje do szpitala. Policjanci dokonali oględzin pojazdu i miejsca zdarzenia, zwierzę uciekło.-----------------------

Od kilku dni utrzymują się ujemne temperatury. Policjanci ze swojej strony dokładają wszelkich starań, żeby chronić ludzi przed zamarznięciem. Szczególnym nadzorem objęci są bezdomni, nietrzeźwi i osoby samotne, które ze względu na swoją sytuację życiową mogą nie radzić sobie z ogrzewaniem domów.

Przypominamy jednak, że bardzo ważne są dla nas informacje przekazywane przez obywateli. Policjanci reagują na wszelkie zgłoszenia i dzięki temu ratują tych, którzy mogliby stać się kolejnymi ofiarami mrozu. Apelujemy, aby nie przechodzić obojętnie obok osób leżących na chodniku lub śpiących na ławkach. Gdy zauważymy kogoś takiego powinniśmy powiadomić pogotowie ratunkowe, Straż Miejską lub Policję. Informujmy również miejscowe ośrodki pomocy społecznej o osobach starszych lub schorowanych, która nie radzą sobie z ogrzewaniem mieszkania - KPP w Ełku
wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.