Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 14542 wyświetleń

Zderzenie kilku pojazdów na DK8

W wyniku zderzenia czterech pojazdów jedna osoba zginęła. Szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Dzisiaj, około godziny 10.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został powiadomiony o zderzeniu kilku pojazdów na drodze nr 8, w rejonie miejscowości Krajewo Korytki. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce.

Tam funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf z naczepą, 42-letni obywatel Litwy jadąc od strony Białegostoku w kierunku Warszawy (około 5 kilometrów za Zambrowem) dojeżdżając do zwalniających przed drogą dojazdową do miejscowości Krajewo Korytki pojazdów z nieustalonych przyczyn uderzył w tył poprzedzającego peugeota spychając samochód do pobliskiego rowu. Następnie ciężarówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadące z przeciwka mitsubishi, po czym zderzyła się czołowo z jadącą w przeciwną stronę osobową skodą. W wyniku zdarzenia 38-letni mężczyzna jadący skodą zginął na miejscu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają zambrowscy policjanci.– oficer prasowy KPP w Zambrowie

 


Komentarze (5)

Litewski kretyn

co za tragedia dla rodziny.. niewinni ludzie giną na drogach

w Polscve litwini jeżdza jak debile pretkosc nieraz jest o wiele wieksza a u nas wladze nic z tym nie robia pojedziesz na litwe to potulne jak baranki i zaden nie jedzie jak kretyn tylko przepisowo bo sie boi taksamo jest z polakmi po litwie jeszdzacymi tam policja zobaczy poskie blachy i masz przesrane jak nawet o 5 km przekrocvzysz pretkosc a tu litwin bedzie jechał jak chciał i dochodzi do tragedi

Pokażcie skan tarczki Litwina. Zapieprzał pewnie a jak zaczął hamować to za późno . Szkoda chłopaka.

Krzysiek dam glowe obciac ten gasior jechal na magnesie i na tacho wyszla pauza litwini to bandyci na polskich drogach nie ma na nich bata .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.