wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7874 wyświetleń

Zdarzenia drogowe w powiecie

Zdarzenia drogowe w powiecie

19 marca br. przed godz. 16.00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu na drodze powiatowej w pobliżu miejscowości Czerwonki, gm. Radziłów. Z informacji wynikało, że doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym przebywały najprawdopodobniej trzy osoby poszkodowane.

Na miejscu zdarzenia strażacy ustalili, że na wjeździe do miejscowości Czerwonki widoczne są ślady zdarzenia drogowego. Wskazywały na to rozrzucone elementy karoserii pojazdu i potłuczone szkło, nie było auta. Po kilkunastu minutach poszukiwania samochód udało się odnaleźć na jednej z posesji. Stan pojazdu wskazywał, że doszło do dachowania, na miejscu nie zastano osób poszkodowanych.


19 marca br. kilka minut przed godz. 22.00 na drodze krajowej nr 61, odcinek Tama – Rajgród doszło do zdarzenia drogowego z udziałem łosia.
Zwierzę wybiegło z lasu wprost 
pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Kierowcy nic się nie stało, łoś zginął na miejscu.

Działania ratownicze prowadzili strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Grajewa i Ochotniczej Straży Pożarnej z Rajgrodu.
 

20 marca br. o godz. 15.30 dyżurny grajewskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Grajewo – Miecze.

Samochód, którym podróżowały najprawdopodobniej dwie osoby dachował po czym wylądował w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (1)

ladne alusy chetnie odkupie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.