niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 6672 wyświetleń

Zbiórka żywych choinek

Zbiórka żywych choinek bożonarodzeniowych

 

    Miasto Grajewo informuje, iż w dniu 16 stycznia 2016 r. (sobota) przeprowadzona będzie przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie zbiórka żywych choinek bożonarodzeniowych z terenu miasta.

    W zabudowie wielorodzinnej świąteczne drzewka należy wystawić w wyznaczonym dniu do godz. 7:00 w pobliżu śmietników osiedlowych, natomiast w zabudowie jednorodzinnej przed bramę posesji, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu z podaniem adresu. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku 15 stycznia.

 

Urząd Miasta Grajewo tel.: 86 273 08 43

PUK Sp. zo.o. w Grajewie tel.: 86 272 37 65 (wew. 43).

Komentarze (4)

proszę wziąć pod uwagę drugi termin, gdyż moja choinka trzyma się bardzo dobrze i nie wystawię jej w podanym terminie. Z kalendarzem kościelnym mam czas do 02.02.2016

O fajnie szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej to bym kupił sobie żywą choinkę na Święta...

Super wstane w sobote o 4 i rozbiore choinke bo jakiś gość oderwany od rzeczywistości sobie wymyślił zbieranie o 7 rano . A ja swoją rozbiore w sobotę po południu i wyniose wieczorem .

aja mogę wszystkie spalić w piecu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.