Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9264 wyświetleń

Zbiórka dużych gabarytów


Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców i wypełniając obowiązki wynikające z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, Miasto Grajewo oraz Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Grajewie organizują w dniu 23 listopada br. mobilną zbiórkę odpadów wielkogabarytowych, w ramach funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.


Osoby chcące oddać odpady takie jak:
- meble (szafki, stoły, wersalki, fotele, etc.),
- sprzęt elektryczny i elektroniczny (telewizory, lodówki, kuchenki gazowe, etc.),

proszone są o zgłaszanie się osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Grajewo w pok. nr 32 (budynek po banku BPH) lub telefocznicznie pod nr: 86 273 08 43, jak również osobiście w siedzibie PUK Sp. z o.o. w Grajewie (ul. Targowa 19) lub telefonicznie pod nr: 86 272 37 65, w celu podania adresu, spod którego odpady mają być zabrane. Odpady należy wystawić w dniu odbioru do godz. 7:00 przed bramę posesji w widocznym miejscu, w taki sposób, aby umożliwić ich sprawny załadunek.

Jednocześnie przypominamy, iż odpady wielkogabarytowe można również dostarczać we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Ekologicznej (naprzeciw oczyszczalni ścieków) w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 18:00.


Komentarze (1)

czy mogę oddać np. stare drzwi?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.