Oferty i promocje

Zbadaj przewód pokarmowy!

Pracownia badań endoskopowych przewodu pokarmowego


Od 2 lat funkcjonuje w NZOZ-Medicus- w Grajewie pracownia endoskopowa.


Posiadamy najnowszej generacji sprzęt do badań firmy Olympus który posiada najwyższą obecnie na rynku rozdzielczość co przekłada się na dokładność badania.
Aparaty do wykonywania gastroskopii są tak cienkie że można badania wykonywać również wprowadzając aparat przez nos co również jest mniej przykrym doznaniem niż badanie tradycyjne.


Jesteśmy jedyną poradnią w powiecie grajewskim która może badania gastroskopowe czyli górnego odcinka przewody pokarmowego jak i kolonoskopowe czyli dolnego odcinka przewodu pokarmowego wykonywać w ramach umowy z NFZ czyli bezpłatnie dla pacjenta. Takich możliwości nie ma żadna poradnia również szpital ogólny w Grajewie który może wykonywać takiego rodzaju badania tylko u pacjentów hospitalizowanych.


W związku z tym jeśli odczuwasz jakieś objawy dotyczące przewodu pokarmowego lub  w twojej rodzinie były przypadki raka jelita lub żołądka warto takie badanie wykonać.
Aby je wykonać bezpłatnie należy zapisać się na badanie po wcześniejszym otrzymaniu skierowania od lekarza rodzinnego. Każdy lekarz rodzinny ma prawo wydać takie skierowanie , leży to w jego kompetencjach i sam lekarz rodzinny lub jego zakład nie ponosi żadnych kosztów związanych  z wydaniem skierowania na badanie.


Po otrzymaniu skierowania należy skontaktować się z rejestracją przychodni osobiście lub telefonicznie pod nr.telefonów 86-272-4350  lub 86-272-8452 w celu uzgodnienia terminu badania oraz sposobu przygotowania się do badania.

 

Te informacje dostępne są również na stronie internetowej                                    WWW.medicus.grajewo.com

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.