Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10444 wyświetleń

Zawsze zabezpieczaj rower

  • 1 sierpnia br. około godz. 17.00 mieszkanka Grajewa poinformowała KPP w Grajewie, że nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego wartości 300 zł. Rower był pozostawiony na klatce w jednym z bloków os. Broniewskiego.
  • Tego dnia policjanci zatrzymali kierowcę jadącego Oplem. 24 – letni mieszkaniec gminy Wąsosz był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

  • 2 sierpnia br. o godz. 20.15 mieszkanka Grajewa powiadomiła dyżurnego Policji, iż dwadzieścia minut wcześniej został jej skradziony rower cross pozostawiony przed jednym ze sklepów przy ul. 9 PSK.
  • W nocy z 2 na 3 VIII o godz. 01.25 funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku na ul. Warszawskiej w Rajgrodzie zatrzymali 18 - latka. Mieszkaniec gminy Rajgród kierował rowerem mając 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

Komentarze (6)

Jak się zostawia rower bez opieki pod sklepem/blokiem to się niech nie dziwi, że zniknął :)
P.S. Może nasza szanowna Policja w końcu zrobi jakąś akcję ze znakowaniem? Któryś z kolei mail do KPP w Grajewie dot. znakowania pozostaje bez odpowiedzi.

To może jeszcze opiekuna przy nim postawić? Co do znakowania to trzeba telefonicznie się umówić, tu masz wszystko: http://www.grajewo.policja.gov.pl/index.php?idkat=313&idart=2606

Przy szpitalu to nawet nie ma gdzie roweru zostawić dzisiaj widziałem jak Pan przypinał rower do ławki :D ,,normalnie śmiech na sali" , ciekawe kto się w końcu tym zajmie.

W Szwecji albo w Danii rowerów się nie kradnie. Ale to są kraje luterańskie, a Polska to katolicki kraj...

chyba nie byłes w kopenhadze...

stan38 bez opieki miałem na myśli, że bez zapięcia lub jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.