Sport

  • 1 komentarzy
  • 9953 wyświetleń

Zawody CrossFit - I edycja


Po I Mistrzostwach Grajewa zapraszamy 25.08.12 r. na I Edycję Zawodów w CrossFicie.


Zawody wyłonią najbardziej sprawnych fizycznie, którzy zakończą konkurencje w jak najlepszym czasie.

 

CrossFit to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. CrossFit koncentruje się na nieustannie zmieniających się, intensywnych ćwiczeniach mających na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Jest to innowacyjna forma treningu, która stała się niezwykle popularna w USA, a jest jeszcze mało popularna w Polsce. Praktykowany jest zarówno przez mężczyzn jak również kobiety.

CrossFit - trening, który dzięki wysokiej intensywności, różnorodnym doborze ćwiczeń, nie tylko stanowi ciekawą alternatywę dla monotonii klasycznego treningu siłowego, czy biegania, ale gwarantuje wymierne rezultaty. Podnosi sprawność ogólną człowieka, kształtuje sylwetkę oraz cechy motoryczne takie jak siła, wytrzymałość, szybkość, koordynację ruchową, zwinność, zręczność, moc dynamiczna, skoczność i gibkość.
Główne cechy tego treningu to funkcjonalność, wszechstronność i różnorodność, aby cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem na co dzień.


Konkurencje:

- podciąganie na drążku (20 powtórzeń nachwytem),
- skakanka (200 powtórzeń obunóż),
- wyciskanie na barki (40 kg, 12 powtórzeń),
- wskoki na skrzynię (50 wskoków),
- pompki (100 pompek),
- wykroki do przejscia (z obciążeniem obustronnym po 17,5 kg),
- wspinanie po linie (4 m).


1. Organizator: GKM "Aktywni" i MOSiR.
2. Czas i Miejsce: Zawody odbędą się na Terenie Hadesu przy ul. Wojska Polskiego 72 w Grajewie dnia 25.08.2012 (sobota) godz. 12.00 - 16.00
3. Sędziowanie: Sędziów do sędziowania wyznacza organizator turnieju.
4. Puchary: ufundowane przez UMiG Grajewo dla pierwszych trzech zawodników.
5. Postanowienia końcowe: Uczestnicy turnieju ubezpieczają się we własnym zakresie, uczestniczą na własną odpowiedzialność. Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.
KONTAKT I ZAPISY
tel. 535 244 623

GKM "Aktywni"


wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (1)

Zapraszamy !!! :) .

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.