poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9547 wyświetleń

Zasnął i znalazł się w rowie

Kierujący volkswagenem 19-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą i na prostym odcinku drogi krajowej nr 65 zjechał do rowu. W wyniku wypadku jeden z pasażerów z obrażeniami trafił do szpitala.


9 sierpnia br. po godzinie 23.00 dyżurny grajewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 65 pomiędzy miejscowościami Ruda i Ciemnoszyje. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letni kierowca volkswagena golfa prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie pojazd dachował. Jeden z dwóch podróżujących z 19-latkiem mężczyzn z obrażeniami trafił do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Teraz grajewscy policjanci ustalają szczegółowo przyczyny i przebieg tego zdarzenia - informuje oficer prasowy KPP w Grajewie
fot. KPP Grajewo

 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (3)

To wszystko przez dotacje chłopy nie mają co robić to kupują samochody po 2 tyśiące i grasują jest mnóstwo wypadków i potrącen pytanie ile krów kosztuje prawo jazdy bo smiem twierdzić że kołtuny tak to załatwiają widać na mieście

Jak pan taki wszechwiedzacy to po co tam policja? Jak pan nie wie panie miastowy to niech pan sie nie udziela.

A skąd te chłopaki?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.