piątek, 22 października 2021

Sport

Zapisy do sekcji zapaśniczej

 Zapisy do sekcji zapaśniczej

Sekcja zapaśnicza MOSiR Grajewo serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci, dziewczynki i chłopców w wieku 9-14 lat chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu.


Zapisy do sekcji zapaśniczej są przyjmowane przez cały rok szkolny, natomiast najlepszym momentem do rozpoczęcia treningów jest rozpoczęcie roku szkolnego. Program treningowy najmłodszej grupy będzie bazował na grach i zabawach z podstawowymi elementami technik zapaśniczych, elementami gimnastycznymi i ogólnorozwojowymi.


Zdaniem wielu specjalistów zapasy to doskonały trening ogólnorozwojowy dla całego ciała. Zapasy potrafią pomóc wytrenować siłę i spryt. Nauczą też dziecko umiejętności samoobrony, które mogą mu się przydać w codziennym życiu. Treningi zapaśnicze uczą także systematyczności, rywalizacji w duchu fair play i wytrwałości w dążeniu do celu. To także wspaniały sposób na rozwój ciała (muskulatura, postawa) z pewnością o wiele zdrowszy od treningów na siłowni. Człowiek uczy się wytrzymałości psychicznej, odporności na stres i dużej zdolności koncentracji. Wszystkie te umiejętności mogą się przydać w późniejszym życiu.


Treningi grupy początkującej odbywać się będą w hali MOSiR ul. Strażacka 2


poniedziałek i środa w godz. 16.30 – 17.30,


Bliższe informacje pod numerem telefonu 602 645 860 oraz 511 995 231.


Zajęcia są bezpłatne.


Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału w treningach!

czwartek, 21 października 2021

Powstaje Mazurska Pętla Rowerowa

czwartek, 21 października 2021

1/16 Okręgowego Pucharu Polski

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.