niedziela, 17 października 2021

Sport

Zapasy w PG nr 3

Zapasy w PG nr 3

W Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie prowadzone są zapasy chłopców. Treningi odbywają się 3-4 razy w tygodniu. Aktualnie biorą w nich udział chłopcy w wieku 10-15 lat.

Młodzi zapaśnicy chętnie przychodzą na treningi. Mogą tu nauczyć się tajników sztuki walki jaką są zapasy, a także wyładować energię. Wykonywane są także ćwiczenia gimnastyczne, np. ćwiczenia na drabinkach, które pomagają wyprostować skrzywione kręgosłupy. Dzieci, przychodząc na ćwiczenia uczą się samodyscypliny oraz wytrwałości, które pomagają im w odnoszeniu sukcesów, a także w codziennym życiu. Rodzice chłopaków są zadowoleni, ponieważ ich dzieci mają zajęcie, rozwijają się, a dodatkowo nie spędzają  zbyt dużo czasu przed komputerem i nie myślą o używkach.

Zajęcia prowadzi  Grzegorz Czyżewski – trener i aktywny zapaśnik. Warto wspomnieć, że pan Grzegorz zdobył w 2010 r. złoty medal na  VI Mistrzostwach Polski Weteranów. Daje, więc swoim podopiecznym dobry przykład, że warto jest pracować nad sobą, by móc później osiągać sukcesy.

e-Grajewo.pl

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.