czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 9 komentarzy
  • 9670 wyświetleń

Zapaśniczki "Wissy"

Dużym sukcesem zaowocował udział zapaśniczek szczuczyńskiej "Wissy" w Pucharze Polski Kadetek w Zapasach w Stargardzie Szczecińskim.

W kategorii 49 kg Ewelina Nerkowska zajęła VIII miejsce zaś Agnieszka Milewska w kat. 65 kg - III miejsce. Obie zapaśniczki jako jedyne z województwa podlaskiego awansowały do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Na 50 sklasyfikowanych klubów "Wissa" zajęła 21 miejsce.

(BP)

Komentarze (9)

Brawo Panie Zańko!!!!!!!
GRATULACJE! ! !

Nie interesuję się sportem, ale przeyznam ze jestem dumna, że nasze dziewczyny reprezentować będą Szczuczyn na Ogólnopolskiej Olimpiadzie. mamy w swoich szeregach prawdziwych sportowców. Wyrazy uznania.

jedyny trener co zna sie na swojej robocie to grzech zanko

dziewczyny dajcie czdu wszystkim swoim rywalkom.wygrywajcie jak najwiecej.moze prezes wissy was doceni.ale w to watpie.woli pilkarzy co jeszcze nic nie osiagneli.najslabszy zapasnik/iczka jest leprzy/a niz 11 tka pilkarzy wissy

grześ jesteś moim kolego od piłki i powiem Tobie że jestes dobry w tym co robisz

CEMENT GRYF CHEŁM JEST NAJLEPRZY :)

:P
:PPOZDRO

zastanawiam się czy zapasy to sport dla dziewczyn chyba się przekonałam że tam taż się zapisałam chodze roki i jeszcze troche pszyszedł czas na mnie 17 na zawody to będzie mój pierwszy raz masakra jak jest jakiaś dziewczyna w wieku 13 lat co trenuje niechnapisze do mnie an gg zz chęciom pogadam na temat zapasów

jestem zapaśniczką!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.