niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 7 komentarzy
  • 9512 wyświetleń

Zapaśnicy w Olsztynie

W dniach 10/12.12.2004r w Olsztynie odbył się XXXIII Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy o Puchar ,, Warmii i Mazur", w stylu klasycznym chłopców oraz stylu wolnym dziewcząt warto dodać ,ze zawody te są uznawane za nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików.

W zawodach tych startowali także młodzi zapaśnicy MOSIR PŁYT GRAJEWO zdobywając dwa medale.

Medal srebrny zdobył Romanowski Wojciech (zdjęcie 1) w kategorii wagowej do 59 kg.
Medal brązowy zdobył Masiewicz Bogdan (zdjęcie 2) w kategorii wagowej do 47 kg.
Czwarte miejsca zajeli :
66 kg Turowski Piotr
73 kg Mikucki Wojciech
85 kg Czekaj Artur
+85 Kiluk Andrzejwww.mosir.e-grajewo.pl
M.Piwko

Komentarze (7)

hehe...i znowu...wojtek najlepszy!! ...PZDR...

Cze !!! te zapasiory sa dobre i to z naszego miasta Grajewa jezdza po zawodach i zdobywaja medale a czy w Grajewie beda zawody dla nich pozdrawiam wszystkich zapasników i trenera Piwko narka

Mam pytanie czy ci zawodnicy dostaja jakies pieniadze jak piłkarze za te wyniki i czy z nich beda kiedys Olimpijczycy zycze im tego i Wesołych Swiąt .

Ej zapasiory zapasiory gratuluje wam wyników i mowie wam zebyscie trenowali i nie patrzeli na innych to do czegos dojdzieta pozd. dla kapli i wszystkich zapasników cze!!!

Naj gratulacje!!Znowu popis zapasnikow!! WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA wszystkim zapasnikom i trenerom przesyla byly zawodnik/czyzyk/

Czesc !!! chłopy bardzo dobrze trenujecie i wygrywacie powiedcie ile razy trenujecie w tygodniu ze macie takie wyniki zapasy to ciezki sport i chłopcy co go trenuja napewno maja charakter zycze im duzo sókcesów w Nowym Roku pozdrawiam serdecznie i gratulacje dla trenera Piwko narka .

cze.szczuczyn sie klania.dobra robota.trzymac tak dalej.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.